- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Fotók, videók mobillal
- Akciófigyelő: Ütős ajánlatokkal nyit újra a Xiaomi Store az Arena Mallban
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Realme GT 5G - versenyképes
- Samsung Galaxy Z Fold3 5G - foldi evolúció
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
Crus
őstag
válasz
Dilikutya #143451 üzenetére
Larsonnál elgurult már rég a gyógyszer... az önelégült Marvel kapitánya jó példa girlboss/woman power nem kicsit lerágott woke propagandájára. IRL is egy arrogáns, magát hibátlannak tartó főleg a fehér férfiakat lenéző arc... nem mintha a filmben ebből ne jönne át túlságosan is sok. Az külön vicces volt, amikor az egyik filmje kapcsán a kritikusoknak azzal vágott vissza, hogy azok csak fehér férfiak... pfff. (Érdemes jó filmeket csinálni és akkor a fehér csávók is tapsolnak majd.)
Meg nyilván arról is lemaradtál, hogy a Marvel kapitány sajtókörútján konkrétan kiselőadásokat tartott a női felsőbbrendűségről. Lál.L&T: Valkyrie-t egy biszexuális karakter, van a történet szempontjából ennek jelentősége? Nincs, de azé' kellett bele. De a legalja nyilván Korg a buzeráns "faj"... az főleg nagyon kellett bele tényleg.
Spiderverse már eleve a fekapók miatt egy totálisan erőltetett baromság, de parancsolj:
- Gwen hálószobájában ott figyel a „Protect Trans Kids” felirat.
- Miles hátizsákján nyilván ott az elmaradhatatlan BLM-jelvény
- Terhesen is qrvára jól verekedő nő...
- Volt ebben a filmben FEHÉR szereplő PP-en kívül? Ja volt... 1 db., az is egy elmebeteg őrültnek volt beállítva.Erről ennyit, unom az egész mocskot és pont ez a cél, hogy szépen lassan, óvatosan le legyen dugva a torkodon, hogy ez OK. De nem. Nem ok. Mert taszít és undorodom tőle, mert számomra(!) ez nem normális. Ha számukra az, éljék meg egy bunkerben, ahogy én is megélem a saját szexualitásom úgy, hogy arról a publikum nem értesül.
Minap láttam egy NF-es dokut, idegenekkel való állítólagos találkozásokkor. Gondoltam a legrosszabb amit láthatok, az egy análszonda, meg egy kibelezett tehén... de nem. A fekete ürge a következőket monda: "Az idegenekkel való találkozás kellett ahhoz, hogy rájöjjek mennyire fontos a fekete identitásom! A lelkészem anno azt mondta, hogy mind egyenlőek és egyformák vagyunk, de nincs igaza." Már vártam a white trash lezárást, alig maradt el ^^
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
- Fejtörők, rejtvények, feladványok
- Futás, futópályák
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Ingatlanos topic!
- BestBuy ruhás topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Óvodások homokozója
- Projektor topic
- További aktív témák...
- ÚJ BONTATLAN Apple MacBook Air 15" M2 8GB RAM 256GB Magyar billentyű garancia 1 év Deak t
- Bontatlan ÚJ IPAD PRO M1 M2 M4 11 12,9 Wi-Fi és 5g cellular 128--512GB DEÁK TÉRNÉL Azonnal Átvehető.
- AKCIÓ BONTATLAN Új iPhone 16 PRO MAX 256GB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető
- Pioneer SC LX 502 7.2 4K Atmos házimozi erősítő
- Bomba Ár! HP ProBook 650 G1 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad T540P - i5-4GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" HD I Cam I W10 I Gari!
- AKCIÓ! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD ROG RX VEGA 56 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 530W
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 docking station
- TAVASZI RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Intel i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest