-
Mobilarena
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Patice
Topikgazda
Ez a páros el fogja vinni a FullHD videókat IGP-ből is és netezésre is teljesen jó. Procihűtőt kell csak választani valami csendesebbet a gyárinál, bár ha nem lesz terhelve, akkor lehet a gyári is teljesen elég.
Ház ügyben, ha táppal kell, akkor pl. Chieftec1, Chieftec2, vagy veszel paneltápot és külső adaptert, de az lehet a végén drágábban jön majd ki.
-
canniball
nagyúr
Az MPCHC szerintem nem igényel semmiféle finomhangolást. De ha már HTPC miért nem használsz/próbálsz ki egy HTPC szoftvert?
Billentyűzetből ha emlékeim nem csalnak a Logitech K400-at és a Rapoo E2700-at szokták itt emlegetni, már ha tapipadosra gondoltál.
-
sb
veterán
Szerintem lemaradtál kicsit.
Olvass vissza: írtam korábban, hogy ez sem biztos. A ph ezt írta (abból az anyagból az Inteltől kaptak - Abu mondta) Az Intel.com-on viszont az összes feature be van pipálva a Haswell i3-ak mellett, amiről itt azt írják, hogy le van tiltva.Ill. megfordítva: Ha mégis ez igaz és kiherélték az i3-akat is, akkor meg az általad linkelt oldalon írtak nem igazak, mivel akkor a 3D-t sem tudja az i3, vagyis akkor minden szempontból ugyanaz, mint egy Pentium. Se Widi, se 3D, se ClearVideo (se AVX 2.0 és VT-d, ami a cpu-t illeti).
-
sb
veterán
Van még különbség. A ClearVideo nevű képjavító csak i3-tól felfelé van szintén. A kérdés, hogy az mennyit jelent. Erre írtam nemrég reggernek, hogy anno neki is és másoknak is az volt az egyértelmű véleménye, hogy minden képjavító kb. csak ront a képen jó minőségű forrás esetén.
Igaz, ezt nem Intelen, hanem AMD-n próbálgattuk. -
#75912448
törölt tag
Szívesen segítenék, de nincs személyes tapasztalatom, csak olvasottakra pedig nem mernék hagyatkozni. Segíthet fentebb (#25004) sb válasza. 1080p, BD ISO-val egyszerűen nem lehet gondja egy Haswell Pentiumnak, ahogy 24p-vel sem. Egyedül a képminőség lehet kérdéses viszonyítva nagyobb testvéreihez.
(#25004) sb
Arról beszélgettünk, hogy micsoda hangminőség javulást hozott a Server 2012 R2 Windows 7-hez képest, de még a 8.1-is, amit tovább lehet herélni, közelítvén a Servert. Mivel WASAPI AMD HDMI kijáratot használok, ami kikerüli a Wint, nem nagyon akartam hinni a sok pozitív tapasztalatnak. Csodálkoztam mennyi HE audio, hifi cucc épül rá mostanában. Aztán kipróbáltam mozira, sztereóra és volt nagy döbbenet, ami még most is tart... Ha jól emlékszem nálad a sztereó ill sokpontegy nem szempont, képminőségben pedig nincs akkora differencia, de lehet próbálkozni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- Az áremelések és a GTA VI késése miatt nem költekeznek a játékosok?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Apple Watch
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Asztalos klub
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Milyen légkondit a lakásba?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- Beszámítás! HP Z2 G4 Tower Workstation számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Bomba ár! Dell Latitude E6520 - i7-2760QM I 8GB I 256SSD I Nvidia I HDMI I 15,6" HD+ I W10 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 27GP95RP - 27" Nano IPS - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 600
- AKCIÓ! Dell Optiplex 5060 TWR számítógép - i5 8500 16GB DDR4 256GB SSD 500GB HDD UHD630 WIN10
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest