Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bedvóter

    tag

    válasz saril #73109 üzenetére

    Mennyivel előbb érsz oda ? 10 - 15 perc ? Viszont ha egy barom miatt nekimész a korlátnak, rohadtul nem mindegy, hogy 100-zal vagy 130-cal teszed. Majd rájössz erre magad is. Oszt vagy túléled vagy nem.

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz saril #73109 üzenetére

    "Én még ezt a 30lm 10lm-es dolgot mindig úgy élem meg hogy mehetnék az autopályán az autommal 100-al is haza Veszprémből Debrecenig mert ugyan oda jutok, kevésbé terhelem az autót, kevesebbet fogyaszt, biztonságosabb."

    Megpróbálom fényképpel bemutatni. 30 lm a Fenix LD22 (2015) szemben a mindenki álltal ismert Convoy S2+ 50 lm -jével. A kapcsoló kapcsoló része 5 cm x 5 cm (kb ekkora dolgokat, vagy apróbbakat kéne észrevennem), és 2 m -ről világítottam meg mint az ösvényt pl a parkban. Mert a fák között a járda nincs kivilágítva (A multkor az utcánk is sötétbe borult, és a pocsolyába, manapság jégre, nem szeretnék óvatlanul belelépni, rálépni. Tudnak csúszni.)
    A Convoy S2+ 1200 percet bír 18650 -es akkuval, a Fenix LD22 -es 1200+ percet 2 db AA Eneloop akkuval. És a járdát szemre, a Fenix világítja be fényesebben.

    Vagy legyen valami ismert, Maglite MINI 2AA PRO+ alacsony fokozata (szintén az 1200 perc megvan) vs a Convoy S2+.
    A Maglite is egész széltében bevilágítja a járdát. És elég fényesen. ;)

    És a következő kedvencem, ami szintén 1200+ percet hoz, ezen a fokozaton, az EagTac D25A2
    Ennél szerintem TE is látod a különbséget. ;)

    Persze, fel lehet kapcsolni 40% fokozatra a Convoy -t is és akkor 3 napon keresztül, fél óra oda, fél vissza, és lemerült a 18650 -es "csúcs" akku. Ezek meg az "elavult" akkujaikkal 2, 3 héten keresztül üzemelnek. És nem vakoskodok sem a Fenix LD22 -essel, sem az EagTac D25A2 -sel sem. Ezért nem számít számomra az akku típusa. Viszont látni én is szeretnék. Lusta is vagyok, nem szeretem hetente 2x cserélni az akkukat mikor havi 1x is elég. ;)

    U. I.
    Fényesebbek az 50 lm -os Nitecore MH10S lámpámtól is.

    Remélem így már érthető voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák