Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zakarmihaly

    tag

    válasz MrDrake #176 üzenetére

    letoltam pár meccset. hát valszeg ennek ennyi volt. már évek óta egyre rosszabb volt minden PES. mármint maga a játék ugye jó volt, de a pay2winbe lógó játékmechanika scriptelések egyre rosszabbá tették a játékélményt.
    most történt egy motorváltás, a játéknak szerintem egész jó alapjai vannak, szép, kreatív, változatás támadásokat lehet végigvinni és gólokat lehet szerezni.
    viszont. az utóbbi részekben látott scripteket egy az egyben áthozták az előző játékból. pl amikor a játékosaid hirtelen leggyengülnek, képtelenek egyeneset passzolni, döbbenetes hibákat vétenek ha már vezetsz stb. most még nyilván nem p2w mert még nem nagyon tudsz költeni, de úgy látszik a KONAMI célja továbbra is az maradt amivel tönkretették ezt a szériát.
    mondjuk azt egyáltalán nem értem hogy akkor mi a fenének dolgoztak vele ennyit? mert látszólag sok meló van benne csak így a kutya nem fog vele játszani. fifázni valszeg nem fogok mert az PC-n 2 éve ugyanaz és kegyetlen szar. bízzunk benne hogy a nem rég bejelentett titkos 3. élvezhető játék lesz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák