Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
shtirley
tag
Nekem sajnos nincs tapasztalatom a CI+ kezeléssel kapcsolatban. Egy másik (műholdas) fórumot tudnék ajánlani a kérdésben. Egyébként tudtommal az összes újabb STB tud CI+-t, de azt a rá telepített szoftver használja, szóval annak támogatnia kell.
Ezek az eszközök jellemzően műholdas vételre vannak kitalálva, ezért főként DVB-S2 tunerrel szerelik őket. Német webáruházban lehet venni DVB-C tuneres vagy duál tuneres verziókat is.
A SATA támogatás egyértelműen ott van a terméklapon, azt ott láthatod, de jellemzően a legkisebb méretű STB-k kivételével van bennük.
Nekem Vu+ Duo 4K van, de ez egy felsőkategóriás STB, a legtöbb érdeklődőt elriasztja az ára. -
shtirley
tag
válasz
Mr Dini #19449 üzenetére
Szia,
ilyet már kapsz használtan 20-25 eFt körül is. Bármelyik Dreambox vagy Vu+ jó lehet neked, mindegyiken Enigma 2 rendszer van, ergo mindegyik tud USB-re felvenni és hálózatban streamelni. Annyi, hogy ezek a tévé adás jellegéből adódóan inkább 1080i-t tudnak, hiszen a sugárzás maga interlaced. Nem kizárt, hogy valamelyik tud 1080p-t is, de megbízhatóan streamelni csak az eredeti streamet fogják.
Ezek a warez-dolgok nem annyira titkosak azért.
Nyugodtan kérdezd meg a pontos típust, hisz ezek a STB-k kereskedelmi forgalomban kaphatóak, némi hozzáértő okosítás után tudnak csak warezt.A szürke távirányító elég sok Dreamboxhoz járt régen. Ilyen pl a DM800-HD vagy a DM800-HDse. Mindkettő simán elérhető használtan.
-
shtirley
tag
válasz
zichie #18777 üzenetére
A netboard satos fórumán nem rég volt téma. Budapesten a 120-as elég, de abban nincs időjárás tartalék. Nekem 125-ös Gibertini van, azzal stabilan jön. Most hirdednek egy használtat a másik fórumon fejjel, forgatóval együtt 30-ért. Sajnos az amúgy is használt DiSEqC motor nem bírja majd soká, polarmount meg tolómotor kelleni fog előbb-utóbb. Messze van az a 27.5W.
-
shtirley
tag
válasz
SwissAirplan #18747 üzenetére
Az "érzékenyebb" fejjel magasabb lesz a jelszint, de a jelminőség nem változik, mert a jel és a zaj is növekedni fog együtt. Tisztább jelet csak nagyobb antennával lehet elérni. Ez az oka annak, hogy egy 60-as tányérnak kisebb az időjárás tartaléka mint a 90-esnek. Ha egy 60-as elfér, azzal is lehet próbálkozni, de durvább zivatarban nem lesz tévézés.
Egyébként a fejek érzékenységében nincs akkora szórás mint a tányérok minőségében. Egy kétezer forintos fej és egy húszezer forintos túlárazott minőséginek mondott fej között kb 10% különbség lesz jó esetben. Lehet, hogy még annyi sem. De mint mondtam, a zaj is erősebb lesz 10%-al.
Ha jó ár-érték arányú fejet akarsz, vegyél egy Inverto Black Ultra fejet. Kb. 5000 pénz, attól többet nem érdemes költeni rá. -
shtirley
tag
válasz
SwissAirplan #18745 üzenetére
A fejjel nincs semmi probléma. A tükör méretét növelném 90 centire, amennyiben elfér. Abból a méretből nyugodtan megveheted az elérhető legolcsóbbat is, az is jó lesz.
-
shtirley
tag
Sziasztok!
Úgy adódott, hogy szükségem lenne néhanapján, hogy notebookon tudjam nézni a DVB-T adásokat, és hogy fel is tudjak venni belőle.
Van egy Geniatech MyGica T230 tunerem, javasolnátok Win 10-re valami egyszerűen konfigurálható, stabilan működő programot, ami tud felvenni?
Köszi a választ! -
shtirley
tag
válasz
osztraksajt #18386 üzenetére
Nekem Vu+ Duo2 van, dupla DVB-C és dupla DVB-S2 tuneres. Amellett, hogy nézem és rögzítem párhuzamosan a kábeltévé adását a NAS-ra, még a műholdas böngészgetésről sem kell lemondanom.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS notebook topic
- Suzuki topik
- Apple MacBook
- Épkézlábnak tűnő, vezetékmentes, de olcsó billentyűzet jött a Redragontól
- Kuponkunyeráló
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- További aktív témák...
- LG OLED55C9 prémium TV - 140cm, 4k, 120Hz - apró vizuális hibával
- Erős Gamer / Munka PC i7-14700, RTX 3070 Ti, 32GB RAM, 1TB SSD
- Samsung Galaxy A52S 5G Dual 8/256
- Brutál ERŐMŰ! Lenovo P710 / 2x Xeon E5 (44 mag!) / 384GB DDR4 / 2x 512 SSD / 8TB HDD, ASUS 1660 6GB
- Asus ROG X13 Flow 2in1 Touch WUXGA 120Hz Ryzen9 5900HS 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 3050Ti Win11 Garancia
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- DELL Precision 7730 i5-8400H Quadro P3200 16GB 512GB FHD 17 1 év garancia
- AKCIÓ! EZÜST! RITKASÁG! Surface Pro 11 Qualcomm Snapdragon X Elite 16GB 512GB OLED 120Hz Gar!
- Új! Targus - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 HDMI-vel. Saját töltő nélkül 2 monitorral (120Hz)
- AKCIÓ! Dell Latitude 5550 notebook - Intel Ultra 7 165U 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest