Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoca1991102

    újonc

    Sziasztok.
    Nekem nagy segítség kellene.
    Totál gyökér vagyok ehhez az egész tech részéhez.
    Viszont szeretnék elkezdeni verseny drónozni.
    Erre van egy bizonyos keret, ami szerintem elegendő a kezdéshez. (olyan 100 000 körülre gondoltam)
    Szeretnék egy szettet venni, ami teljesen moduláris. Az-az ha bármi tönkre megy benne, akkor szét tudom szedni és ki tudom cserélni az adott alkatrészt. Ne nekem kelljen össze rakni a drónt, mert ahhoz még túl ismeretlen a világ. Persze kellene hozzá a goggles, plusz akksi és egy korrekt kontroller.
    Viszont semmit se tudok arról, hogy mit mivel lehet össze rakni, mi mivel kompatibilis, stb.
    És ebben kérnék segítséget. Mit érdemes venni, hol, hogyan kell össze "párosítani" a drónt a gogglesel és a távirányítóval.

    Volt már a kezemben drón, nem sokat ugyan, de volt.
    Ha valaki ebben segítene, azért hálás lennék. És persze úgyis lesz még 1000 meg 1 kérdésem. :D
    Előre is köszi, ha valaki érdemlegesen tud válaszolni erre.

  • Zsoca1991102

    újonc

    válasz kriszbon #72358 üzenetére

    A helyzet az az, hogy egyenlőre lemondtam a drónozásról. Itt a sok válasszal sikerült el venni a kedvem.....
    Szeretnék el kezdeni még mindig, csak túlságosan bonyolult a bele kezdése és úgy érzem rengeteg pénzbe kerülne már az, hogy meg próbájam.
    Ami még nem garantálja a sikert.
    Az lett volna a király, ha kapok 3 cucc nevet (Távirányító, drón és a szemüveg).
    És esetleg egy kis útmutató, hogy kell össze hangolni a 3 cuccot. :D
    Ha esetleg tönkre megy a dolog, akkor meg elkezdeni megismerkedni az alkatrészekkel.
    Az, hogy én (azt ami a képen mutattál) 0-ról össze rakjam, kizárt.
    Építőiparban dolgozom heti 50-60 órát, nincs se energiám, se időm arra, hogy ezzel foglalkozzak ennyit.
    Én nem építeni szeretném, csak használni és javítani, ha kell. :)

Új hozzászólás Aktív témák