Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz sgery #692 üzenetére

    Köszönöm a választ! És a garancia bolti, vagy dji?
    Ipont ismerem... Korombol, és régi "kocka-pc-tuning" múltambol adódóan ismerem/ismertem az összes ilyen céget, és hát bevallom az iponnal nekem még a kezdeteik idejében nem volt jó garis tapasztalatom.... És abban az időben híresen szar volt a garis ügyintézésük....
    De én itt ugye 15+ év tavlatarol beszélek...
    Bízom benne, mivel azóta sokat változott a világ, és változhatott egy cég "brigádja", ennyi idő alatt..... Hogy igazad lesz....
    Vásárlással nyilván nincs gond sehol, míg oda nem viszi az ember a pénzét...
    Az első garis problémáknál jön elő, mennyire ügyfél barát egy cég....

    Minden esetre izgulok mint egy kisgyerek...
    A Phantom 4-em már új gazdinál repül...

    Én ma kaptam az ipontol a visszaigazolást, hogy ma 14:30-tol vehetem át a Phantom 4pro V2.0-t :D

    Nagyon szerettem a P4 kameráját.. De a videók alapján az a 4*nagyobb érzékelő lényegesen jobb lesz...
    Az ocusync is szúrja az oldalam V2.0-ban, hiszen eddig lightbridge-el repültem ....

    Gyakorlatilag a neve lesz "ugyanaz" a gépnek, amivel eddig dolgoztam, de mégis "mindenben" tök más ...
    Szóval gyermeki öröm és kíváncsiság van most itthon... Várom a délutánt, hogy milyen dobozt milyen garanciat tolnak az orrom alá :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák