Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Én a kamerás (zenmuse x3) verziót vettem meg, és vettem hozzá egy "műaksit" :D (itt linkeltem is) illetve egy CPL szűrőt...

    Azóta voltam a szettel "éles" bevetésen is...és meg kell mondjam, nagyon megkedveltette magát cucc....ennyi pénzért, még mindig tartom magam hozzá hogy zseniális...

    Ahol a videóban mozog a horizont, ott egy HXR-NX3 dolgozott kézből....

    Illetve itt ebben az el nem készült egyperces szösszenetben talán jobban látszik, ahogy a viharos Balatonon, a hullámok ellenére úgy áll a horizont, hogy az "csuda"....
    IMádom....az X3 meg olyan amilyen...természetesen fényben tökéletes,,,,napsütésben, annál is jobb :DDD :R
    (Kategóriájában)

    OSmo mobil...:
    Nem volt szerencsém használni, de azt gondolom, nem lőttek nagy bakot azzal a "sz@rfosgagyiműanyaggal" hiszen ezzel arányosan az árát is jelentősen tudták csökkenteni!
    Épp a napokban ajánlottam egyik ismerősömnek, mivel vetek a gyereknek egy 5black GoPro-t!
    akinek van egy hasonló kategóriás kamerája, annak szerintem tökéletes választás egy ilyen "sz@rfosműanyag", mert nem kell a kamera értékét ismét kifizetni a stabilizálás miatt, hanem cca. 40 körül,, azaz valóban "kiegészítő" árban tud venni hozzá egy igazán hasznos kütyüt!

    Ismétlem,,,,a kezemben még nem volt,,,így valóban csak a számokra, és tesztvideókra hagyatkozom...
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák