Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #7 üzenetére

    Arra célzok, hogy szükségtelen ilyen-olyan nyomást gyakorolni a játékosra, mert aki ezt a játékot szereti, az tuti nincs a technológiai fejlődés ellen. Kíváncsi volnék egy statisztikára arról, 100-ból hány játékos csatlakozna a templomosokhoz, az Illuminatihoz, az Omarhoz, stb. Kicsit úgy érzem, maga a játék a technológiai fejlődés, az augmentációk, az ember szintlépésének propagandája is, ugyanakkor pont a közönsége miatt olyan ez, mint kisgyereket arról győzködni, hogy a csoki tényleg finom.

    A másik, amire céloztam, az meg a klasszikus értelemben vett emberség. Mintha a kategorikus imperatívusz, mintha Kant szelleme működne a játékban, és ezt akarnák a számba rágni azzal is, hogy az ellenfelem is szól, hogy én milyen ügyes voltam, mikor pl. a tudóst megmentettem sok civil feláldozása árán. ( Értsd: csinálj másik módszert, rossz voltál, hisz a gonosz elismerését kivívtad, illetve örül, amiért nem úgy cselekedtél, ahogyan te szerettél volna -vagyis jól.)

    Amúgy imádom a játékot, de pont az ilyesmikért tartottam a Hitman: Absolutiont jobbnak a Deus Ex: HR-nél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák