Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bundaska

    aktív tag

    Hy mindenkinek!

    Még új vagyok ezen a fórumon sose írtam ide, pedig ahogy olvasgatok, lehet egyszerűbb lett volna, mint szenvedni szegény Laptoppal :D
    Van egy Inspiron 1520-as Laptopom (C2D T7250-es Proci, 2x512 667-es mem, Geforce 8600-as videokarival, a többi lényegtelen), ami enyhén lassú vista alatt 1 giga rammal!!
    Azt szeretném kérdezni, milyen memóriát érdemes bele venni??? Everest szerint 667-es Samsung ami most benne van, ahol vettük a laptopot, ott egy db 1 gigás Samsung 667-es 12000 ami szerintem irtózatosan sokba kerül!!! Ha nem oda viszem ahol vettem, és szerzek bele memóriát, milyet szerezzek (Remélem ezzel nem száll el a többb mint 2 év gar.)?? Kingston megfelel?? Kingmaxot nem merek bele venni, szerintem annyira nem jó márka 1 ilyen laptopba!!!
    itt 1 link,
    [link]
    Ilyen a Kingston, direkt ebbe való, 4300 HUF-ért tudok ilyet szerezni, ebből szeretnék 2 db-ot bele, vagy ajánljátok a 3 gigát?? Vagy ajánljatok mást ha van jobb!!
    Előre is thx a válaszokat!

    Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

  • bundaska

    aktív tag

    válasz Hydra SR #11252 üzenetére

    Bocsika, hogy csak most válaszolok! Köszi az infókat:D Az meg, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok a márkának?? van benne valami:D:D:D Ahogy elnéztem hardware-es oldalakon, van olcsóbb Kingston is, de ez amit leírtam ez biztos jó lesz a gépbe, az meg ha rosszat rendelek, nem biztos nézik jó szemmel (hiába ismerős helyről rendelem a memóriát) el a cserét (Lehet ezzel nyugtatom magam a drágább ajánlás mellett)!
    Azt, hogy 1et veszek bele, szerintem 1,5 giga rammal nem lesz olyan eget verően gyorsabb a lapi, ezért gondoltam a 2 vagy 3 gigára természetesen 1 illetve 2 gigás párosítással utóbbinál.
    A másik írásodra a válaszom, ha érdekel a másik 2 memória természetesen te leszel az első, akit megkérdezek érdekel-e még:D

    Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

  • bundaska

    aktív tag

    Hali!

    A múltkori azaz #11250-es HSZ-ben megfogalmaztam a Problémámat, amire kaptam is választ!!
    A memóriákat megrendeltem, jövő hétre itt is lesznek szerintem!! Ahonnan megrendeltem, azt mondták, hogy a memória, és a vinyó a USER (felhasználó=ÉN:D) által cserélhető, garancia vesztés nélkül, ha nincs leragasztva a memória helyének a csavarja vagy bármi!!! Ez azért fontos, mert a márkaszervizben lehúzzák az embert nem kevés pénzzel azért, mert ez nem a garancia időn belüli probléma javítása!!!
    Szerintetek ez tényleg így van???? A szaktudással nekem nincsen problémám, megvan rá a boltban a rendelés helyén az ismerős aki tudja hova kell nyúlni:D csak a garanciát féltem!!
    Előre is THX a válaszokat
    Üdv: Bundi

    Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

  • bundaska

    aktív tag

    válasz SeatZola #11306 üzenetére

    Hali!
    Köszönöm a választ, ezzel megnyugtattál, ezt mondta haver is a boltban!!! Ha le lenne ragasztva valahol, gondolom az már az alján a csavar is le lenne, meg a billentyűzet felett is látható lenne!!! Bocsika a hülye kérdésért, csak azért kérdem, hogy ilyen a szétszerelésnél remélem nem lesz!!

    Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

Új hozzászólás Aktív témák