- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Poco F3 - a mindenes, de nem mindenkinek
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- 165 Hz-es panelt tesztel a OnePlus
- Szuperkijelzővel készül a Huawei Mate 80 RS
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
SzaboZE
addikt
válasz
flatron11 #14692 üzenetére
Az attól függ miről beszélünk. Van C/Dock és C/Port. Az előbbiben van PCI hely, tehetsz bele videokártyát, de szerintem sokkal erősebbet nem tudsz tenni mint ami a gépben van. Ha jól emlékszem létezett valami lista a támogatott kártyákról anno a dell oldalán, de gondolom az azoknak a kártyáknak a listája amit tudtak vele tesztelni.
-
DV
senior tag
válasz
flatron11 #13687 üzenetére
Ez jo kerdes, sajnos erre nem tudom a valaszt, nem vagyok ilyen guru. Esetleg kerdezd meg az Azonnali VGA-s kerdesek , vagy az AGP-s videokartyak topic-ban.
-
DV
senior tag
válasz
flatron11 #13645 üzenetére
Nem aggodnek a helyedben, ez csak sebessegbeli kulonbseg. Amugy az eladot kerdezd, hogy 100%-ban mukodni fog-e, vagy probald ki a helyszinen es utana vedd meg.
Stehe
Altalaban a kartyaolvaso, a touchpad es a bluetooth drivere szokott hianyozni, de fel szoktam tenni a wifi drivert is. -
DV
senior tag
válasz
flatron11 #13639 üzenetére
A wiki szerint a 7500-os mar Directx7-et tud, max 64MB memoriaval. a Core max 280MHz (vs.105MHz), a memoria max 200MHz (vs.105MHz).
Ezen az oldalon a lap aljan a 222. sorban talalsz egy Mobility 128 M3-as vga-t es a 198. sorban egy Mobility Radeon 7500-t. A tesztek eredmenyeit osszehasonlitva a 7500 sokkal gyorsabb. -
DV
senior tag
válasz
flatron11 #13628 üzenetére
A masodik linken, ha legorgetsz az oldal aljara, akkor megtalalod a Mobility Radeon sorozatokat es ott(ha jol olvasom), akkor neked ez van: Rage Mobility M3 (AGP 4x) (Rage 128 Pro).
A lenyeg az, hogy ha a neten arulnak VGA-t a C600-as Dell-hez, akkor tobb mint valoszinu, hogy te is cserelheted a gepedben. DE miielott megvenned barhonnan, irj egy e-mailt az eladonak es kerdezd meg tole a biztonsag kedveeert. -
DV
senior tag
-
Tim82
félisten
válasz
flatron11 #11680 üzenetére
"A notebookokban sokáig az integrált megoldás volt a divat (és még ma is közkedvelt az olcsósága miatt): vagy olyan chipsetet használtak a gyártók amelyekben VGA is volt, vagy pedig az alaplapra forrasztották a VGA chipet...aztán ízléstől és a vásárló pénztárcájától függően pakoltak mellé némi memóriát is...vagy nem...
Persze mindig voltak különc vagy előrelátó gyártók, akik a modularitást tartották szem előtt és a VGA kártyát a notebookon belül valamilyen különálló panelen helyezték el. Esetenként a VGA memóriabővítését is így oldották meg. Természetesen, mivel akkoriban sem a PCI sem pedig az AGP szabvány nem tartalmazott olyan kisméretű csatlakozót ami felhasználható lett volna a notebookokban, ezek a gyártók saját csatlakozási felületeket dolgoztak ki.
Fentiekből következik, hogy csak a saját cuccaikkal voltak kompatibilisek!
A gyakorlatban az ilyen integrált vagy ''házi'' megoldású modulos kivitelű VGA-król kerek-perec kijelenthetjük: cseréjük, bővítésük nem lehetséges." -
Fr33zeye
tag
válasz
flatron11 #11649 üzenetére
Nem lehet notiban vga-t cserélni. Anno volt pár olyan noti, amiben megoldható volt, de manapság nem nagyon. Amúgy sosem értettem, h miért akar vki vga-t, procit, meg ilyeneket cserélni 1 notiban. Olyan drága, h nem éri meg. inkább akkor spórolj még 1 picit és vegyél 1 teljesen új konfigot.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO LOQ 15APH8 15 notebook - R7 7840HS 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 6GB WIN11
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF A15 FA507NV 15 notebook - R7 7735HS 32GB DDR5 512GB SSD 1TB SSD RTX 4060 6GB W
- BESZÁMÍTÁS! HP 15S-FQ1045NH 15 FHD notebook - i5 1035G1 16GB DDR5 512GB SSD Intel Graphics WIN10
- Lenovo ThinkPad P15 Tervező Vágó Laptop -50% 15,6" i7-10750H 32/512 QUADRO T1000 4GB
- Lenovo ThinkPad P15 Tervező Vágó Laptop -50% 15,6" i7-10750H 16/512 QUADRO T1000 4GB
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2954
- Bowers/Wilkins PX8 fejhallgatók (dupla Bluetooth eszköz csatlakoztatása!)
- Felújított számítógépek számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3141, 95% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest