Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz Akkord #6986 üzenetére

    Ez a játszani szeretnék olyan dolog h mivel rengeteg játék van amelyek hardverkövetelményei eltérőek hisz nem ugyanakkor jelentek meg meg stb. így bizton állíthatom, hogy a 8400Go alkalmas játékra. Itt a kérdés az, hogy körülbelül mely évjáratúakat viszi szépen. Namost a Doom 3 tudtommal 2004-es játék. Akkoriban a GeForce 6-os széria volt tudtommal az aktualis. Egy Geforce 6800assal tehát valszeg elég jol ment.

    Ezene a listán [link]
    a 8400as kicsit 6osok alatt helyezkedik el tehát szerintem alkalmas a Doom 3 futtatására.
    Sokan irják itt sajna h ez meg az a videokari nem játékra való ami sztem orbitális marhaság. Az ujabb integráltakon is elég szépen mennek már a régebbi játékok. Általában aki laptopot vesz az nem a legújabb játékokkal akar rajta játszani.
    Az a lényeg, hogy összehozd az igényeid és az anyagi lehetőségeid. Sztem nincs semmi gond ezel a 8400as karival csak olyan játékokat keress majd a gépre ha ezt választod, amik tod h elmennek majd rajta. Ehhez meg érdeklődni kell, kutakodni a neten, meg logikázni. Szerintem.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák