Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plinksd25

    tag

    válasz kisaladdin69 #43 üzenetére

    Tényleg nagyon jól néz ki főleg mikor már a kezedben tartod :) munkahelyemen mindenki kikerekedett szemmel néz hogy ez meg mi?? :D Őszintén szólva a hangszöró tényleg nem egy nagy durranás de az az érdekes hogy headset nélkül hangosabb mint vele de pl. buszon nem hiszem hogy jó szemmel néznék ha hangosan néznéd a filmet :) de ha otthon filmeznél rajta akkor teljesen jó én is ezt teszem minden nap nézem rajta a sorozatokat, filmeket... A legtöbb játék szinte megy rajta akadásmentesen, az aphalt 8-at még nem próbáltam de a batman arkham origins vagy micsoda gond nélkül megy, a real racing 3 is ami azért egy komoly game :) csak nálam az fps játékokkal van gond illetve nem csak nálam mert külföldi fórumokon is olvastam hogy ha két ujjal egyszerre irányítasz és az egyiket elengeded akkor a masik is megszűnik és ezt nem értem hogy miért :O így pl az egyik kedvencemmel sem tudok játszani (Dead Trigger2) mert ugye bal oldalt megyek előre, jobb oldalt forgatom a kamerát, ugyan itt kell tüzelni is és nem tudok folyamatosan menni forogni tüzelni mert mindig megáll és nagyon idegesítő :W
    Most lehet hogy emiatt kétszer is átgondolod hogy megvedd, te döntésed én 50ezerért vettem :) már most 42ezerért is láttam de nem bántam meg egyáltalán és nagyon sokáig fog szolgálni remélem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák