Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz pcnet #5256 üzenetére

    Továbbra sem hiszem, hogy ennek az iszonyat lassú keresésnek a programozói hibán túl lenne bármilyen racionális értelme: a cél az lenne, hogy előrébb juss a játékban, ne hátrébb?! 2014-ben a Supercell fórumon 1,5 órás keresési időket emlegettek Legendben. Ez gondolom csak javult azóta, mégis, ez oda vezet, hogy sokan abbahagyják, ami nem hiszem, hogy reális célja a Supercellnek- vagy igen? Végül is, sok gemet az fog venni, aki előrébb akar jutni gyorsan, és a th11-12-k már nemigen van hová előre jussanak, akkor tehát rommá lassítjuk őket?! :C

    Én az utolsó frissítés után azt tapasztalom, hogy titán 1-2-ben nagyon szép 800-850.000 napi star bónusz van, ami nyersit szintén be kell valahonnan húzni, ha lentebb vagy. Egy földi sereg akciók nélkül 400e elixír körül van, azt Masterben szerintem csak minden 80. falunál kapnám meg, és akkor a fejlődés még sehol nincs. Darkos sereg nem pálya, mikor 150e dark 1 szint hős(és még csak lvl40 körüli hősökre gondolok) és th11-12-n elvileg szinte csak a hősök maxolása ami nehézkes, a 12M egy épületre egész hamar összejön.
    Aki nem napi kettőt-hármat támad, ilyen kis lootokkal hogyan tudna hatékonyan fejlődni? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák