Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaston63

    tag

    Sziasztok!

    CIS pro beállításhoz ill. a védelem erősítéshez kérnék segítséget. Asztali pc., szolgáltatói modem, saját router (rajta egy hdd a torrenthez a pc-n transmisson), vezetékes hálózat megosztás laptopra, TV-re, média lejátszóra, ill. wifi a mobilokra. CIS pro, mcAffe webadvisor, superantipywer free, malwerebytes free a védelmi készlet.Ha jól olvastam a vírusírtó topic összefoglalójában kellene még egy adguard reklámblokkoló, és egy vpn kliens (urban vpn). Kepass jelszókezelőt használok évek óta. Ja és "természetesen" a win kms-el telepített. A pc. elvileg tiszta, problémám még nem volt(gondolok itt az új fajta online zsarolási kísérletekre, adathalászat etc.etc.) de egy kissé elmaradtam a mai dolgoktól. Általános dolgokra használjuk a gépet, net, netbank, torrent, mail, online vásárlás/fizetés. Próbáltam beállítani a biztonságos vásárlást, de nekem nem jön fel jelzés ha a megadott honlapokra próbálok belépni. Szeretnék még linkeket, ahol tesztelni lehetne a rendszert, régen a Gibson féle volt az etalon, ma már nem tom mi, ill. a Gibson félén elég régi dátum szerepel.

    Tudom hogy a rendszerben a user a leggyengébb láncszem.

    Lehet sok volt ez így elsőre, de próbáltam nagyjából mindent leírni.

    Köszönöm!

    üdv, Gaston63

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák