Hirdetés
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mozgás közben is megtalálhatod az Apple új nyomkövetőjét
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
-
Mobilarena
"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
blattida
#2536
üzenetére
Hali!
Akkor tisztázzunk pár dolgot
1. Azért köszöntem meg, mert nem tudtam, de ez nem azt jelenti, hogy nálam a 3-as vagy 4-es CIS ne 340 érne el(én nem állítgatok semmit a 4-esen, akkor is 340 XP alatt
)2. A "2 másodpercenkénti támadás" bug kipipálva, ez az új nem csinálja
3. Fals-ok nem érdekelnek, mert nem használom az AV részét, csak most pakoltam fel, hogy legyen fent valami, mert a KIS-t kellett a cél érdekében feláldoznom

4. Ami érdekelt volna az az, hogy másnál is produkál-e olyat a CIS 4, hogy "megakad" a scan...(Nem lefagy, nem leáll, csak nem megy tovább egy fájlnál)
5. A Sandbox a másik olyan dolog, amit élből likvidálok, egyrészt mert RVS-t használok, másrészt meg az első induláskor vagy 20 progimra kérdez rá, amit biztosan nem akarok homokozóba tenni. pl IDM, Apache server, meg még az RVS-t is.

(Na az durva lenne, hogy a klónozót homokozóba)
6. Reggel óta dzsungelt írtok/irtottam, ott meg épp hogy nem kell a "Let the Sunshine in"..

Fire.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a topic összefoglalót!
- 156 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-13505H, RTX 4060
- Keresünk iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- 182 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i9-14900HX, RTX 5070
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4052, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
)



