Hirdetés
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- One mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jött a Doss-ra egy negatív komment is. [link]
Vagy nekünk vált csak be, akik szinten mostanában rendelték vagy csak nincs elég tapasztalatunk? Nem tudom, nekem tetszik.
(#5898) kaszibat
Az aksi élettartama miatt szerintem érdemesebb csak akkor tölteni, ha ténylegesen töltésre szorul. Ezt leszámítva használható lenne. -
-
Én is akartam írni, enyém is ott van. Valószínűleg együtt érkezett. Az mondjuk fura, hogy mi tart 1 napig nekik. Talán a holnapi szállítással megérkezik. Mondjuk ahhoz képest, hogy előzetesen 5 napos szállítási időt írtak, már belecsúszunk az 1 hétbe
Na nem baj, ez a legkevesebb. -
Nekem is az van, ha meg rámegyek a "Details"-re akkor azt írja hogy feladták és ott a tracking number is. Viszont a tracking number nem sok mindent mutat.
The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS.
Ez volt hétfőn 22.00-23.00 óra között. Azóta nem frissült. Egyébként a GLS honlapján lehet a tracking number alapján nyomon követni.
-
Ismét van 59 dollárért DOSS SoundBox XL Spanyolországi raktárról. Be is rendeltem.
-
Ahogy beállítom a postázást, hogy honnan küldjék, Kína és Spanyolország esetén is 89 dollárral jön ki jelenleg. 11.11-én pedig 60 dollárt jelez, szerintem akkor nem lesz különbség a postázásban ugyan úgy.
Akkor ha best buy lehet teszek egy próbát
holnapma, mert 5 óra múlva kezdődik
. Köszi 
-
válasz
Atlantisz48
#3116
üzenetére
Köszi, akkor egy telefon töltőt beszerzek hozzá

-
Akinek van JBL GO-ja honnan tudja mennyi töltöttség maradt az aksiban?
-
válasz
Becenick
#2998
üzenetére
Igen, ezért írtam úgy, hogy törekedni kell a tudatosságra, viszont vannak helyzetek, amikor nem mindig megoldható vagy pedig be kell vállalni, hogy ez most nem lesz best buy, akár az említett nyaralás élménye miatt, akár más olyan helyzet miatt, amikor a "valamit valamiért" elv érvényesül.
Természetesen kinek ne esne rosszul, ha csak 1 nappal csúszik le egy vásárlásról, amikor jobban is kijöhetett volna. Ilyenkor viszont csak várunk és várunk, mert talán holnap olcsóbb lesz az adott termék. Így se lehet élni. Ha már nem a legolcsóbb megoldás jött össze, a pozitív oldalát kell nézni, mert a helyzeten nem fog már változtatni. Most meg jönnek a kommentek, hogy nem is biztos hogy best buy a charge 2+, lehet a kollega hangszórója 3x tovább fogja bírni mint a JBL. -
válasz
Krill77
#2971
üzenetére
+1
Ez egy tanulságos leírás, ami a topictól függetlenül, más területre is igaz. Ha mindig a best buy-t keressük, akkor a végén nem biztos hogy jobban jövünk ki, illetve megfosztjuk magunkat az élménytől. Törekedni kell a tudatos vásárlásra, de vannak kivételes helyzetek. -
-
Illetve annyival kiegészíteném, hogy szobai használatra kellene bluetoothos hangszóró, nem biztos, hogy ez a jó irány, már mint az aksis hordozható hangszórók. Viszont 2.0 hangfalat nem szeretnék. Esetleg ezeket is lehet hálózatról üzemeltetni?
-
Sziasztok!
Mi a véleményetek a JBL Flip 4-ről? Körülbeül hova tehető az eddig ajánlott Sony srs XB40-hez, illetve a D Fine-hez képest?
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3693, 100% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- BESZÁMÍTÁS! 10TB WD Purple Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Na nem baj, ez a legkevesebb.



