Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Kis Update ismét! Megjött Haverom Tronsmart Mega hangszórója ami egész jó cucc és hangos is :)
    Sajnos hajlamos torzításra is, de úgy egész minőségi készülék. 12E-ért jó vétel lehet amúgy, 15E én már nem adnák érte mondjuk.

    Még aki itt van kíváncsi lennék a hangszórókból ki milyen űzzem időket tudott kihozni?
    Nekem elsőnek volt egy SRS BTX 300 max hangerőn 1 óra megfogta, a Divoom onbeat 500 is 1 óra volt az űzzem idő max hangerőn. A Tronsmart T6 is 1 órát bírt nálam csumán, azért nem létezik mind 3 hibás akkuval jelent meg.

    Érdeklődnék hogy kinek milyen űzzem időt szokott összejönni? Mondjuk amire kíváncsi vagyok Dockin D fine, Doss Sound XL, JBL Xtreme, Harman Kardon GO és a Onyx studio. De jöhet a Flip és a Charge széria tartóságára is kíváncsi vagyok. A Sonyt azért nem kérdem mert a gyártó szerint durván 4 órát bír max hangerőn, szóval azt már tudom.

    Oluv szerint a Dockin D fine 3-4 órát bír max hangerőn, ez valóban reális?

    Csak már nekem tököm tele van hogy bármire váltok 1 óra nagy hangerőn megfogja :U És pont mikor a legjobban volna rá szükség merül le.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák