- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Ulefone Armor X32 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Apple Watch
-
Mobilarena
I. Általános tudnivalók
1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
htc07
addikt
Én is valahogy így számoltam, igazából a kíváncsiság hajt, meg hogy legalább az árát visszahozza.
Csak az a baj, hogy darabjával nem nagyon lehet kapni (csak horror összegekért), 10-et meg nem akarok venni, annyit sajnálnék érte
A 333 MH/s-os ASIC block erupterek is.. ebayen 10 ezer forint körül kezdődnek, itthon meg nem is nagyon találtam, csak egy liciteset a vaterán 2 darabra, de annak is verik felfele az árát rendesen.
Vagy ha valaki tud egy oldalt/személyt, aki darabjával is árulja ezeket 500%-os haszonkulcs nélkül, az dobhatna egy pü-t, vagy akár ide beírhatná.
Köszöntem, nem is offolok tovább
-
Az mtgox is az (pontosabban az is). Egy Lengyel banki partnerükön keresztül megy a dolog. Utalásnál tudsz választani hogy international wire transfer legyen (ez esetben japánból jön a pénz), vagy SEPA. Utóbbi esetben Lengyelországból. A SEPA feltétele hogy mindkét fél tagja legyen az említett gazdasági térségnek, illetve hogy EUR-ban menjen a tranzakció. Szóval ha dollárban adod el, és SEPA utalást választasz, akkor az mtgox-on belül is lesz egy váltási költséged.
-
-
LLam
senior tag
az amd oldalarol szarmazo hivatkozas bizony pont azt jelenti, hogy ezek a gcn magos kartyak (7xxx sorozat) mar nem csak (vagy elsosorban nem is) jatekra tervezettek (plane hogy a jatekok java reszet konzolokra adjak el..) hanem altalanos szamitasi feladatokra (like sha256 bruteforce
)
-
LLam
senior tag
-
Penge_4
veterán
General computing, nem pedig application specific computing. Nagy különbség, hogy valami univerzális, vagy céleszköz. Az ajtót is kitámaszthatom egy okostelefonnal, de a faék céleszközként mégis jobban megállja a helyét, még ha azzal nem is tudok e-mailt/SMS-t küldeni, böngészni, telefonálni, stb.
(#1294) Nisida: "deflációra vannak kitalálva az meg igazán nem a normális gazdasági működés"
Olvasgass: Hogyan szerettem meg a deflációt, Bitcoin vs arany, Alternatív elosztott pénzmodellek elméletben és gyakorlatban, Elosztott pénz – kódolt szociáldemokrácia?, Konyhanyelvű ismertető a Bitcoinról, abszolút kezdőknek, A létező – és működő – defláció
-
csaba951
veterán
Másik megközelítés, hogy miért is jobb a cgminer. Be lehet úgy állítani, hogy ne járassa 100%-on a vga-t. Így nem melegszik annyira, és nem is hangos a ventilátor. Tehát - bizonyos beállításokkal - hosszú távon kíméletesen bánik a vga-val. Persze ilyenkor csökken a számítási teljesítmény is, de hát valamit valamiért.
Ezzel szemben a jóval egyszerűbb (de azért nagyon jó) guiminer igyekszik mindig 100%-on használni a vga kártyát. Szerintem nem erre a kihasználtságra (100% 7/24-ben) tervezték a kártyákat.
Persze a cgiminer-rel is lehet a maximális kihasználtságra törekedni, ekkor nyilván meleg és hangos lesz a kártya. De nyilván van olyan akit ez nem érdekel, mert inkább a teljesítmény fontosabb neki.
-
sparks
senior tag
AOCLBF 1.8.4.-et használom jelenleg és egy proxyt a stratumhoz a slush pool-nál. 930/300-on megy a kártya. Mondjuk itthon nem használnám, de a boltomban a cégem fizeti az áramot, így jobban kijövök vele. Igaz így sem termel sokat, de hátha a BFL egyszer küldi a Jalapenot és akkor leállíthatom ezt. Persze amire az ideér, lehet kevesebbet fog termelni, mint ez most a nehézség miatt, de legalább áramból nem fogyaszt sokat (persze, ha valaha is lesz belőle kész termék).
-
sparks
senior tag
Nekem egy 5870-es 405 MH-val 'hasít'
Olvastam egy magyar 'cégről' is, primeasic.com és bitasic.com oldalak. Állításuk szerint 1250 USD-ért 800 W fogyasztás mellett 80 GH teljesítményt kapunk. Ha igaz lenne, holnap vennék belőle egyet, de sajnos úgy néz ki, hogy egy sima átverésről van szó. Minden esetre leadtam egy rendelést, azon még nem veszíthetek semmit
Ráadásnak a HRP-vel kamuzzák magukat, sőt odáig mentek, hogy a HRP nevében van regisztrálva az oldal is. Külföldi fórumok szerint, a HRP-t többen felhívták az ügyben, akik még csak azt sem tudták, hogy mifán terem a bitcoin, nem hogy ASIC gépeket készítettek volna. Pláne, hogy ők disztribútorok és nem gyártók.... Fizetni nem fogok, csak akkor, ha látom a gépet működés közben. Na ilyet senki nem látott még, a képek amik meg fent vannak... hát, hogyis mondjam
Elvben hétfőre ígérték, hogy elindul a szállítás. Azt hiszem ismét csak egy jó kis országimázs gyártásnak lehetünk tanúi
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Cyberpunk 2077
- 3D nyomtatás
- Formula-1
- Vicces képek
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Apple MacBook
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Elektromos autók - motorok
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Windows XP
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3073, 100% Akkumulátor
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- Eladó karcmentes Xiaomi Redmi Pad SE 11 8/256GB / 12 hó jótállással
- Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607JV Grey - 16" - és Lenovo Legion Slim 5 RYZEN 7 8845HS
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest