Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    DeepSaber -t vágja valaki? Egy ideje már furdalt a kíváncsiság, hogy vajh mi kellhet ahhoz, hogy deep learning segítségével új Beat Saber pályákat mappeljek. Szerencsére másnak is eszébe jutott így nem kell időt szánni az implementációra! Egész jól működik is a pálya 90% -ra, a maradék 10% viszont úgy fest, hogy megoldhatatlan.

    A végeredmény egyébként még így is nagyon korrekt, főleg ha azt nézzük, hogy kb. 0 meló van benne. Egy picit utána kell pofozni és már játszható is (sajnos én a korrekcióhoz is kevés vagyok).

    Lényeg ami lényeg, jószerivel nincs magyar dal, így azokkal próbálkoztam. 3-ból 1 hibátlan lett!
    - Majka Curtis BLR - Belehalok - mert ez mainstream ... sajna van benne megoldhatatlan rész
    - Leander Kills - Kicsiny falum - zúzósabb résznél itt is kb. lekövethetetlen
    - Leander Kills - Hull az elsárgult levél - 1 hibával mentem végig rajta először (pedig nem olyan egyszerű), szuper lett! :C

    Hogyan tudsz mindenféle tudás nélkül mapeket gyártani?
    1. [link]
    2. Copyzd le magadhoz
    3. Nyomogasd végig csináld amit kér
    4. Kész is van youtube videóból a Beat Saber pályád!
    (Nekem nem mindig pakolta ki a gyökérbe a ZIP-et, ezért el kellett mennem a deepsaber_tmp/scripts/generation/generated mappába és onnan töltöttem le az elkészült mappet.)

    Ha tudjátok hogyan lehet orvosolni a fenti dalok hibáit, akkor nyugodtan nyúljatok bele, nem probléma! Ha sikerül másnak valami jósággal előállnia, akkor mindenképp ossza meg velünk! :K

    [ Szerkesztve ]

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák