- Légies iPhone halvány színei
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Egyesíti a Google az Android és a ChromeOS rendszereket
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Itt az igazság a Samsung állítólagos Android Auto alternatívájáról
- Milyen okostelefont vegyek?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Kiszivárgott a Pixel 10 Pro
Aktív témák
-
válasz
Kephamos #3304 üzenetére
Szia! Igen minden további nélkül megcsinálhatod otthon a bővítést, de ha a gyári ramot is kiszeded (mert nagyobb lesz helyette) akkor rakd el mindenképp. Ha valami baj lesz a notival a jövőben garancia időn belül, akkor rakd majd vissza a gyári ramot illetve vedd ki majd a bővítést.Csak azért mert mát hallottam, hogy "elveszett" a memória bővítés a szervizben.
Egy fontos! Mielött bármit bütykölsz a géppel, töltő kihúz-akku kivesz! Radiátor megfog, hogy leföldelt magad.
Sok sikert a bővítéshez! -
frizso
senior tag
válasz
Kephamos #1519 üzenetére
Hello!
Az én Pavilionom is az asis program keretében vettem meg. Nekem nagyon bejön, csendes, nagyon gyors, erős a videókarija (go7600) 2700pontot tud 3dmark06-ban. Nagyon szépen kidolgozott (ezért egy picit kényeske), szépek a színei, de sajna ez az első notim és nincs viszonyítási alapom. Ami nem tetszik, hogy a videókari nagyon melegszik, alapban 60 fok, játéknál 75fok, ez nekem kicsit sok. (bár a notiknál azt mondják ez már csak így van)
Kérdezz, hátha úgy többet tudok segíteni!
Mi volt ami elbátortalanított? -
parandroid
félisten
válasz
Kephamos #1495 üzenetére
Pavilliont ne. Inkább tegyél még hozzá pár tízezret és vegyél egy HP nc-t. Konzumer gépet 3 hónap garanciával nem szabad venni, még business class gép esetében is komoly dilemma... Egyébként is inkább renew. A további pár tízezer forintot is megéri az egy év garancia, tekintve, hogy notebook esetében bármelyik főalkatrész meghibásodása a készülék alkatrészenkénti értékesítésének kálváriáját vetíti előre.
p -
parandroid
félisten
válasz
Kephamos #1493 üzenetére
Nemigen. Esztétikailag általában kifogástalan állapotban vannak. A használtat ne szó szerint vedd, többniyre az történt, hogy kikerült a kereskedőhöz, aki nem tudta eladni, vagy csak kiállítási darabnak használta, és visszaküldte a gyártónak, mint beragadt készletet.
p -
parandroid
félisten
válasz
Kephamos #1482 üzenetére
3 hónap garancia van csak hozzá. Az üzletek szokták felbővíteni a garanciáját egy évre, az aktuális garanciális probléma kezelése így csak rajtuk múlik, nincs mögötte a HP support. Bemutatódarab, vagy valamilyen alkatrészcserélt darab volt, ráadásul nincs hozzá oprendszer, és a billentyűzete sem lokalizált. Tekintetbe véve, hogy féláron kapod egy új business class gép árához képest, megfontolandó, de mégi inkább a renew-t javaslom, ahhoz egy év HP garancia jár, és oprendszer, bár ez sem lokalizált.
p
Aktív témák
Hirdetés
- Fizetős szoftverek ingyen vagy kedvezményesen
- Házimozi belépő szinten
- Milyen videókártyát?
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Kompakt vízhűtés
- Kuponkunyeráló
- Az ASUS legfrissebb analóg billentyűzete az ízületeinket is kímélni szeretné
- Renault, Dacia topik
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Olcsó RTX Gamer Laptop játékra! I5 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB SSD
- Xiaomi Redmi A3 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7500F 32GB DDR5 512GB SSD RX 6700 XT 12GB ZALMAN S3 TG CM 700W
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest