Hirdetés
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Redmi Note 11 és 11S - biztos alapra jobb építeni
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Kapcsolja ki, kapcsolja be!
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
zoli.69
csendes tag
válasz
olahmate1991 #7570 üzenetére
Két éve használom, és reszi a dolgát. A leírásban szereplő paramétereket tudja. Megbízható minőségi darab. Megéri az árát.
-
negroo
aktív tag
válasz
olahmate1991 #7570 üzenetére
nem szar képe van.
-
válasz
olahmate1991 #7572 üzenetére
Akkor ott az összefoglaló.
-
Moleman
addikt
válasz
olahmate1991 #5343 üzenetére
Én nem mernék ilyet venni. Kb egy 4 éves telefonnal egyenértékű a hardver, ezen még nem menne teljesen zökkenőmentesen a navi, a GPS vevő feltételezhető minőségéről nem is beszélve. A kameráról sem esik sok szó, valószínű az is hasonlóan fostos.
Ha különálló navi kéne, én valószínű egy Wayteq X980BT-t vennék, vagy esetleg egy Cube Talk 7X tabletet Kínából, de az MTK GPS vételére sem szívesen bíznám az életem. (Most snapdragonös telefonnal navigálok.) -
Gépötty
senior tag
válasz
olahmate1991 #5343 üzenetére
Leginkább egyik sem.
Nagyon kompromisszumos már maga a koncepció is (nálam már az is kizárná, hogy nem tudom magam felé forgatni, mert akkor nem az utat nézi), de nem teheted akárhova, mert ahonnan lát, ott zavar, ahol nem zavar onnan nem lát, és te sem a kijelzőjét, stb. A felvett videó minőségéről semmit nem tudunk, a benne lévő hardverről szintén. És mivel valószínűleg ugyanaz a hardver dolgozik a videó rögzítésén, a navigáláson, meg az összes többi műveleten, egy ennyibe kerülő cucc feltehetően eléggé el lesz foglalva ahhoz, hogy minden akadjon, és ezzel az őrületbe kergessen. Szívesen tesztelnék egy ilyet, mert még sosem volt a kezeim közt, de rengeteg aggályom van ezeket illetően, ami miatt biztosan nem tennék bele nemhogy ennyi pénzt, kevesebbet sem. -
válasz
olahmate1991 #5194 üzenetére
Azt, hogy olvasd el az összefoglalót.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple Watch Ultra 2 Cellular, Véroxigén
- Lenovo Legion PRO 7, RTX4070, i9-13900HX Gaming laptop 2027.09-ig gari!
- UniFi Dream Router 6, új, fóliás, ingyen Foxpost
- Audioquest Rocket 44 Bi-Amp 2x3m hangfalkábel
- KIEMELT AKCIÓ: kitűnő állapotban lévő iPhone 12 Pro Pacific Blue 128 GB szuper áron eladó !!! (14)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest