Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • knbs

    senior tag

    válasz Lien #286 üzenetére

    Sok lessz az offtopic, azert valaszolok es ha lesz meg kerdes ilyen teren privatba mehet tovabb.

    Milyen Hollandia?

    Szerintem ez orszagon es region belul is mas. Mi a felesegemmel(szinten magyar), kislanyommal az eszak kozepkeleti megyeben(Drenthe) lakunk nem messze a nemet hatartol(20km) egy pici faluba.
    Mi imadjuk a nyugalmat a rendet es a csendet, nem hianyzik a varos a tomeg. Ebedidoben miota otthonrol dolgozom, siman kisetalok a tolunk nem messze fekvo erdobe jarok fel orat es visszamegyek dolgozni. A falu nem nagy szam de van sajat kozert, gyogyszertar haziorvos es vedono is. A faluban a nagy tobbseg szakember valamilyen ketkezi munkaban, acsok tetofedok, komuves, stb. a nem rossz ertelembe vett egyszeru emberek. Jol kijovunk a szomszedokkal.

    Munkamoral?

    Teljes mertekben pozitiv, a Hollandok nagy tobbsegenek fontos, hogy mivel foglalkozik es hogy az orommel toltse el, szoval itt keves a citromba harapott arc melo kozben.
    Teljesiteni kell, ido kozonkent sok tuloraval is(sok alatt ertsd nem kirivo, ha szombaton is lenyomunk 10-12 orat) , persze tobbnyire hataridok kozeleben van igy.

    Mennyire könnyű kint elhelyezkedni mérnök ként?

    Szerintem egy jo angol nyelvtudassal a nagyvarosokban mar el lehet helyezkedni mernokkent, kinti fejvadasz cegen keresztul nem lehet nehez gondolom.

    Milyen szoftvereket használnak, Revitet vagy mást?

    Mi Revittel dolgozunk, vannak epitesz alvallalkozok akik ARchicaddel dolgoznak. Epitomernoki ceg tobbnyire Revittel, epiteszek Archicaddel, statikusok speci program es/ vagy Tekla, a tobbi szakaggal nem vagyok tisztaban.

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

Új hozzászólás Aktív témák