Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Márton111 #8459 üzenetére

    "100% hogy a leggazadagabb hobbyból gépet építeni szándékozó fórumozónak sem tellik"

    Persze! Ennek tudatában voltam én is, amikor írtam. Azt szándékoztam jelezni (s nem csak feléd), hogy a megvalósítható lehetőségek szinte korlátlanok.
    Természetesen az általad említett aspektusból nincs jó helye itt ennek a korrigálásomnak. Azonban tudni róla, hogy mi létezik, többet jelent megítélésem szerint a szélesebb látókörnél - s nem csak gondolatszabadságot ad, nem csak tájékozottságot jelent, de esetenként támpont is lehet - akár hobbigép építésekor is.

    "úgyhogy elfogadom igazad van"

    Nahát Márton! Ezúttal őszintén kellemesen csalódtam Benned! (Félre ne érts, nem azért, mert nekem adtál igazat, s így nekem lett igazam.) Hanem mert jó háromnegyed év alatt amennyire megismertelek, meggyőződésemmé vált, hogy Te soha nem írnál ilyet - ki nem ejtenéd a szádon, hogy: Igazad van, komám. Tévedtem.
    Előléptetlek! Legyen a neved mától jómunkásember! :D

    (S tudod, mit? Meglátod, semmi szégyen nincs abban, ha az ember valamit nem jól tud. Ha elfogadod magadról ezt a későbbiekben is, garantálom, hogy léptékkel fog csökkenni a fórumon az olyan hozzászólások száma, amik Téged bántanak. Írtam, amit írtam a gyalugép energiaigényéről, hiszem, hogy átgondolt, korrekt szempontrendszert állítottam fel. De tudom, hogy ezen a téren még sokmindent nem tudok, s bizonyára van olyan is, amit rosszul tudok. Ha valaki kijavít esetleges tévedésemben, vagy kibővíti az ismereteimet, pontosítja az általam erről írtakat, akkor ezt fogom válaszolni annak:
    - Köszönöm a segítséget! - és gyarapodott több nézőpontból is ez a fórum.)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák