Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T_Stark

    őstag

    válasz djpundro #53627 üzenetére

    ",probaltad ?Nem" Ezt honnan tudod? Sehonnan.

    Épp egy X8-at nyúzok, és egyre több mindenbe futok bele amitől nem érzem valami csoda lejátszónak.
    Pl a 3D kezelés. Ha Kodiban indítok egy filmet, akkor is átdob a másik lejátszóba, ez így elég félmegoldás, meg arra sem jöttem még rá hogyan tudom a half SBS filmeket 2D-ben nézni Kodival, úgy hogy ne két kép legyen.

    A jack kimenete nálam búg. Nem tudom hogy ehhez kell-e valami spéci kábel, de sima jack-rca zajos.

    A HDMI CEC-t az Istennek sem tudom rajta úgy belőni, hogy ne kapcsoljon be a TV-vel együtt a Zidoo is. Ez egy Apple TV4-en simán működik ugyanebben a környezetben.

    Akkor, mit keres egy lejátszónál az Appok között kamera? Benne felejtették az alap droidból vagy mi ez?
    Az infónál is táblagépet ír, mintha úgy lenne az egész rendszer összetákolva, nagyon látszik hogy nem erre tervezték, csak rá van húzva.

    A távirányítóval is nagyon pontosan kell célozni, különben nem veszi jelet.

    Meg még pár ilyen apróság, amik jönnek elő az elmúlt pár napban.

    Eddig talán csak a képminősége az, amibe nem tudok belekötni.

    (#53628) DoItYourself
    Hát ezek szerint én nagyon el vagyok tájolva, mert azt várnám egy médialejátszónak titulált eszköztől, hogy bekötöm a rendszerembe, hátradőlök, és nézem rajta a filmeket, ehelyett csak mókolás meg szívás van mindennel.

    Ez már a második ajánlott lejátszó, amivel nem teljesen őszinte a mosolyom (az első egy Q5 Pro volt).
    Pedig nem is a tizen-párezres kategóriából nézelődöm.
    Komolyan, kezdem bánni hogy eladtam a régi iconBIT médialejátszómat, hogy valami újabbra váltsak.
    Az sem volt egy hűha, de vitte amit kell, és nem volt ennyi nyűg vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák