- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- CMF Buds Pro 2 - feltekerheted a hangerőt
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Telekom mobilszolgáltatások
- One mobilszolgáltatások
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Mobil flották
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Succli
csendes tag
Feladatkezelőben.
-
Succli
csendes tag
Bocsi, hülyeséget írtam. A fizikai meghajtó van 100%-on. Kicsit keveset aludtam mostanság és elnéztem... A proci az 50-70%.
-
Succli
csendes tag
válasz
Blue Eagle #17271 üzenetére
De felpörög 100%-ra sajnos :\ Aida 64-el néztem.
-
Succli
csendes tag
válasz
Blue Eagle #17268 üzenetére
A CPU 51°C, a merevlemez meg 47°C. Most néztem a Fifával is, ugyanezek az értékek. Tegnap Visual Studio alatt, meg Photoshop alatt néztem.
-
Succli
csendes tag
Nem az említett játék alatt mértem, hanem egy komolyabb program futása alatt és ismét felpörgött rendesen. GPU-Z
-
Succli
csendes tag
válasz
Blue Eagle #17263 üzenetére
62-64 fokon van. De két hete lett kipucolva, pasztázva. És nem sokat javított a dolgon.
-
Succli
csendes tag
Asus K52Je notebookom van, és már elég régóta csinál furcsaságokat. Olyan programok, játékok, amiknek simán futnia kéne rajta, akadozva megy (pl. Fifa 12 játék közben beakad, majd folytatódik) Ilyenkor általában a proci felpörög mint állat, de a gép nem melegszik. Először grafikus kártya driverre gyanakodtam, de frissítve lett és továbbra sincs változás. Mi okozhatja a gondot? (Most Win8.1 van rajta, de már Win7 alatt is csinálta).
-
Succli
csendes tag
Feltettem, de még így se települ fel.
-
Succli
csendes tag
Sziasztok! Már sok mindent átnéztem, Asus honlap, Google találatok, még itt is, de nem találtam választ. Asus K52Je laptopon szeretném bekapcsolni a beépített Bluetooth-t, de sehol nem találom ennek módját. Az Eszközök és Nyomtatók között nem jelenik meg Bluetooth menüpont. MSconfig alatt a Szolgáltatásokban megtaláltam, ott van, ki van kapcsolva, itt viszony ugye csak letiltani tudom. Windows 8 van telepítve. Eszközöket, Hardware és Hang vezérlőpult kategória alatt mindent, ööö még a keresőbe is beírtam, hogy bluetooth, a 4 találat közül egyik sem vezetett megoldáshoz. Fn funkciókat végigpróbáltam.
Egy biztos: van beépített bluetooth.
Ötletek?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Dell Latitude 5521 - FullHD érintőkijelző, i7-11850H (16 szál), 32GB DDR4, 500GB NVME, Geforce MX450
- Új Lenovo LOQ - i7 13650, RTX 4060 és 16gb DDR5 + GARANCIA
- Újszerű Anker 778 12 in 1 Thunderbolt 4 Docking station dokkoló (Windows, MAC OS)
- Asus TUF Gaming A15 FA506 - 15.6"FHD 144Hz - Ryzen 5 7535HS - 16GB - 512GB SSD - RTX 3050 -3 év gari
- Legion 5 16IRX9 16" QHD+ IPS i5-13450HX RTX 4060 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Bomba ár! Dell Inspiron 5405 - Ryzen5 4500U I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Felújított szerverek, storage-ok, hálózati eszközök Enterprise szinten, minden gyártótól
- Keresem : Lenovo Legion 5 16IRX9 83DG0037HV
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 8700K 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest