Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sickoface

    tag

    hello!

    vegso elkeseredettsegemben fordulok hozzatok mert egyszeruen total tanacstalan vagyok.

    vettem egy asus rog g531g-t, op rendszer nelkul, mert akkor meg nem tudtam, hogy milyen remalom var ram. ott tartok h ket kulonbozo pendrivon van bootolhato win 10 amit szeretnek telepiteni de lehet csak szerettem vna erre a jelenleg szinesen vilagito 400 ezres papirnehezekre. a pendrivokrol mas laptopon/alsztali pc-n gond nelkul elindul a telepito, az asuson nem. probaltam allitgatni mar mindent a biosban fastbook ki be, legacy usb, mass storage usb, secure boot stb...

    ugy gondolom a bootolhato pendrivokkal nincs baj hiszen kilettek probalva mas gepen es ott mukodtek. szerintem a mikromba is dughatnam es ott is hamarabb elindulna a windows telepito mint ezen a gepen. ja es a legfontosabb csak hogy meg idegtepobb legyen a szitu, a kozelemben csakis kizarolag ez a pc van tehat nem birok esetleg masik pendrivot csinalni mas beallitasokkal vagy uj biost tenni erre a szarra vagy akarmit. a masodik pendrivot is ugy kuldettem ki postan egy masik orszagba hogy vegre tudjam hasznalni ezt a laptopot de lehet az asztali pc-t kellett vna...

    szerintetek mi a megoldas? egyelore ott tartok hogy visszakuldom az egeszet a francba es veszek egy masikat, mas markatol. valami olyat amire tudjatok ize...lehet windowst telepiteni mint az osszes tobbi laptopra amivel eddig talalkoztam es gond nelkul sikerult.

    elore is halas koszonet!

    u.i.: ez az asus eletem elso sajat laptopja ugyhogy az eddigiek alapjan marha csalodott vagyok. nagyon remelem, hogy csak en vagyok hulye es nem csinalok valamit jol.

  • sickoface

    tag

    válasz Pyttawrx #30631 üzenetére

    utkozben inteztem egy kolcson gepet h megprobaljam a leirasod alapjan megcsinalni egy pendrivot, elore is koszonom a gyors valaszt es a segitseget!

Új hozzászólás Aktív témák