Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Máté94 #29657 üzenetére

    SPOILER

    "mintha valami Bonny és Clide-ot néznék" - az easter egg fogalma gondolom ismeretlen számodra

    "a többi Divison 3-as személyről megint nem tudtunk meg semmit - a mellékszereplő fogalma gondolom ismeretlen számodra

    " "Sibyl System, tedd a dolgod, biztosítsd ki!" " - persze, lehetett volna eleve egy egészestés OVA az egész, nem? Egyrészről most látták csak Kamuit, valamint a megtért Shisui-t, - de a Sybil System számára Kamui még mindig nem létezik (én kurva kíváncsi vagyok, hogy hogy csinálja). Egyébként is, mire föl biztosítaná ki a rendszer? Az első évadban sarokba tudta a rendszert szorítani, most (még?) nem.

    "Az animáció még mindig borzalmasan pocsék, kritikán aluli." - nekem semmi bajom vele és nem, nem vagyok igénytelen...

    Csak a fentieket kiollózva már megint az az érzésem van, mint anno, hogy te mindennel elégedetlen vagy, de van amit foggal-körömmel védsz (例えば: a számomra hótuncsi Hanayamata báj Dö PíÉj Vörksz, pedig szeretem a slice of life-okat) - na nem baj, nem kell egyeznie az ízlésünknek.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák