Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ciccuka

    veterán

    válasz Ájvé #136266 üzenetére

    Az indiai változat és a Global/International változat között biztosan lesz némi eltérés (pl. korábbi telefonoknál ilyen eltérések voltak).

    Olvastam és írtam is oda korábban.

    [ Szerkesztve ]

    Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

  • nimfas

    addikt

    válasz Ájvé #136266 üzenetére

    A linkelt cikk szerint sem én vagyok "Helikopter".
    A Note 5 625, a Note 5 pro 636 procival jön.

    "az indiai bemutatón szóba került, rendkívül kedvező alapáron nyitó Redmi Note 5 valójában egy Redmi 5 Plus, amit még tavaly mutattak be Kínában.

    [+]

    Az 5,99 hüvelykes, 18:9-es képarányú Full HD+ kijelzővel szerelt, Qualcomm Snapdragon 625-alapokra épülő eszköz 3/32 GB-os tárolót magában foglaló alapára 10 000 rúpia (körülbelül 40 000 forint) lett, ami igen kedvező, ráadásul a 4/64 GB-osért sem kérnek nagy felárat, nagyjából 47 000 forintnyi összegért megvehető. A felhasználók 4000 mAh kapacitású akkumulátort kapnak, de csak microUSB csatlakozóval, gyorsöltés nélkül. Android Nougat felülete MIUI 9-cel lett feldobva. Fekete, arany, rózsaarany és kék színekben válik elérhetővé.

    A Redmi Note 5 egy jelenleg is ismert, létező telefon, ami Indiában másik nevet kapott A Redmi Note 5 egy jelenleg is ismert, létező telefon, ami Indiában másik nevet kapott
    A Redmi Note 5 egy jelenleg is ismert, létező telefon, ami Indiában másik nevet kapott [+]

    Az érdemi újdonságot a Redmi Note 5 Pro képviseli. Szintén 5,99 hüvelykes, 18:9-es Full HD+ kijelző az alap, de a pixelek meghajtásáról már a Snapdragon 636-ban munkálkodó Adreno 509 grafikai egység gondoskodik, és a processzor is jóval fejlettebb, nyolcmagos Kryo 260-egysége 1,8 GHz-ben húzza meg az órajel maximumát. RAM-ból 4 vagy 6 GB jut felszereltségfüggően, a tároló viszont minden esetben 64 GB-os."

Új hozzászólás Aktív témák