Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz beg #89131 üzenetére

    Kicsit megkésve reagálok… Persze teljesen igazad van, én is így látom, csak nyilván kényelmetlenséget okoz. ott rontottam el a dolgot hogy annak idején a szinkronizálandó fényképek méreténél teljes méretet állítottam be, ezért telt be a tárhelyem, csak már későn vettem észre.. Ráadásul az ajándék tárhelynek köszönhetően nem 15 GB-nál hanem 25 GB-nál lett ez nyilvánvaló.. Aztán persze már átállítottam, hogy "csak" jó minőségben töltse fel a kamerával készült képeket, de nyilván nem lehet ezt a már szinkronizált képekre visszamenőlegesen megcsinálni. :(

    Más fájlok nem nagyon vannak, Google driveban néhány dolog de azok sem túl méretesek.

    Igazából megoldás csak az van hogy törlöm a régi képeket hogy 15 GB alá csökkenjek. csak persze nem nagyon akartam törölni ezeket a képeket (bár persze semmi fontos, emlékek csak). vagy még azt lehetne hogy letöltöm eredeti méretben majd feltöltöm "normál" minőségben , de ez nagyon macerás/időigényes és nincs kedvem ezzel bajlódni.

    Szóval ezért van olyan érzésem hogy persze nagyon klassz hogy kaptam 10 GB tárhelyet egy évre.. ha a 15 GB-nál veszem észre hogy betelt a tárhely akkor kevesebbet kellett volna törölni a régi fényképekből. persze user error legközelebb okosabb leszek. :)

    Amíg meg nem törlöm ezeket a képeket addig meg fizetem a 2 €-t havonta a 100-as tárhelyért.

    Esetleg ha van valami ötleted hogy hogyan lehetne a feltöltött képeket gyorsan leszedni és visszatölteni "normál" méretben ( ami a Google által korlátlanul rendelkezésre bocsájtott tárhelybe számít bele ), akkor szívesen fogadom :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák