Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Bemásolom ide is, hátha valakinek van tippje.(note4)

    Elég idegesítő problémával szembesültem, vélhetően inkább vmi. szoftver okozza és nem telefonos beállítás, gondoltam megosztom veletek, hátha van vkinek ötlete.
    Egyik reggel úgy ébredtem, hogy volt 9 db. nem fogadott hívásom, amelyek elég fontosak voltak. Nem értettem a dolgot, full hangerőn volt a készülék/de ezt csak később ellenőriztem/.
    Megnéztem utána a hívó készülékét is, nem találtam hibát.
    Egy-két napon belül viszont érdekes dologra lettem figyelmes. Nappal nem emlékszem előfordult-e, de éjszaka ha nem babrálom a telefont, akkor automatikusan átvált néma üzemmódra, viszont amikor megfogom akkor vissza is vált.
    Vakartam a fejem, mert anno a taskerben állítgattam hasonlót, most ilyen jellegű változtatást nem csináltam, tasker sincs fent.
    Még a blocking üzemmódot is kikapcsoltam, noha az nem lehetett bűnös, nem is az volt.
    Most jelenleg éjszakánként másik telefonra irányítom át a hívásaimat, a note-ról meg egyesével szedegetem le az alkalmazásokat, mert nem tudom mi állhat a háttérben, nem tervezett factory reset is felmerült, de ez az utolsó amit szeretnék, ha nem derül ki mi áll a probléma hátterében.
    Ja még vmi., nincs kijelzővel lefelé fordítva a telefon, tehát enélkül is csinálja.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák