Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz FaTHI #2 üzenetére

    1, Mennyibe kerül egy NORMÁLIS 660Ti? megsúgom ~80.e

    2, Mennyibe kerül egy NORMÁLIS HD7870? megsúgom ~58-60.e

    3, Mennyibe kerül egy NORMÁLIS HD7950? megsúgom ~78.e

    a 660Ti valóban jobb(addig amíg el nem fogy a 1,5.giga VALÓS vRam ja) mint egy Ref 7870(de ez nem meglepő hiszen 20 000.Ft -al drágább tőle így elvárható hogy jobb legyen), de.... ha olyan játékot/beállítást nézünk ahol ~1,8-1,9.giga vRamot eszik egy adott játék ott már seggre ül a gétéix :K

    4, Ha kicsit tisztába vagy a dolgokkal, tudnod kell hogy egy alap referencia órajeles(800/1250) 7950 is jobb mint a gétéix és még olcsóbb is, nem beszélve arról hogy 2X annyi vRam van rajta és még ehez jön a GARANTÁLT +40.% tuning, de a +60.% sem kizárt mert egy jobb 7950 mint az enyém annyit tud szinte gyári alapfeszen :)

    Szóval mindenki száma 1értelmű a választás aki kicsit utána jár a dolgoknak, vagy nem elvetemült zöld párti!

    ****************************************************************************************
    #39 Tomix24 : Már nagyon b@ssza a csőröm hogy ÁLLANDÓAN más gépével ÉKESKEDSZ!! mi lenne ha egyszer a SAJÁT GÉPED TESZTJÉT MUTOGATNÁD? mert akár hányszor belinkeltél tesztet, soha nem a saját gépeden készült teszteket látom! :O

  • válasz radi8tor #48 üzenetére

    Bocsy.. igen észrevettem.. amúgy csak szerkeszteni akartam és újat generált helyette.. még 1X bocs :B és kösz hogy törölted a többit :R

    *********************************************************************************
    Tomix24 Nekem meg az agy vizem forr fel, mia fr@ncnak veszel akkor 7950 TF3 -at ha NINCS géped meghajtani? i5-2400 meg ITX lap és 400W os gagyi táppal hajtani kb olyan dolog mind ha lenne egy 30.éves Trabantod, egy 1000.lóerős Bugatti Veyron motorral Amivel ugye HASZNÁLHATATLAN, de hát te tudod .... de ezzel nincs is bajom csak azzal hogy mindég más és nem a SAJÁT gépeden készült tesztet mutogatod mindenhol!

    [ Szerkesztve ]

  • válasz FaTHI #56 üzenetére

    Nem akarok kötekedni de még 64 -ért SEM JÓ a 660Ti mert annyiért lehet venni már Tahiti LE -s 7870 -et ami csak 2-3.% al gyengébb mint a Ref 7950, szóval annyiért se jó a 660Ti :C

    amúgy mutass már nekem légyszi bolti kiskerben kapható új 660Ti -t 64.é :R

    [ Szerkesztve ]

  • válasz Blaise #60 üzenetére

    Akkor egy kis olvasni való az igaz hogy átlagban ~40.W al többet eszik mint a 660Ti De gyárilag itt is MARHÁRA túl lőtték az alap GPU feszt (~1,30.v) mert el szaladgál az 1,125 - 1,150.v al is, és akkor már kevesebbet eszik mint a 660Ti :K valamint 10-15.fokkal hűvösebb is, nem beszélve arról hogy akkor a hűtése is teljesen csendes! :K És hová is kell combos táp?? mert ~170-180.W körül eszik max a 7870XT :K

    [ Szerkesztve ]

  • válasz gbors #82 üzenetére

    Ha nem hiszed látogass el a HD79xx Tropikba és kérdezz bárkit meg (aki tuningol) hogy megy e neki 1120.MHz(gyári ref 800.MHz+40.%) et a 7950 ese, mert én eddig rengeteg 7950.es eredményt nézem(és magam is teszteltem jó párat, PL a sajátomnak a gyári alapfesze 1,250.v és 925/1250 es órajelek társulnak hozzá gyárilag, csak érdekesség képen az 1150.MHz et alulfeszelve 1,150.v -al tudja, és a gyári alapfeszen pedig 1250.MHz -et megy) és ez a 1120.MHz simán borítékolható a 7950.es kártyák 99,9.% ánál :K A kicsit jobb példányok meg 1250-1300 -on is el ketyegnek

    Az egy dolog hogy neked az éppen tárgyalt 660Ti van és annak a pártját fogod, de olyanról nem kéne véleményezni amit nem próbáltál :O Ha meg ennyire tudatlan vagy 7950 témába akkor legalább nézzél/olvassál utána :R

    ****************************************************************************
    BeLucZ, radi8tor1, SzlobiG : hát ezen kicsit vitatkoznék és bátran ki merem jelenteni hogy minimum 4-5.X annyi 79xx et teszteltem saját magam mint az említett kolléga(hiába szakértő és van tisztába a szakmai dolgokkal) láttam én már 30.éves szakmai tapasztalattal rendelkező busz sofőrt is árokba borulni, tehát az lótúrót nem számít szakmailag mennyire ért hozzá, ha gyakorlatban meg volt a kezében 2.db 79xx kártya.
    De mondok jobbat mutass olyan kollégát a 79xx tropikba akinek nem megy 1120.MHz et a 7950 ese!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák