Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz CsyGaBiKa #37008 üzenetére

    Egyszerű: énhülye eladtam Magyarországra és a DHL csomagból útközben kilopták. Ahelyett, hogy a DHL a saját rendszerében szállította volna le a csomagot, ahogy elvárható lett volna, átadták a magyar postának, akik a rendszerük szerint már kevesebb súllyal vették át - erről viszont a DHL nem hajlandó tudomást venni. Többhónapnyi levelezés után feladtam, többet facsavarnál értékesebb dolgot nem küldök DHL-el, az tuti. A sors iróniája, hogy itt helyben (Németo) is hirdettem, három hónapig senkinek se kellett, és egy héttel azután, hogy elküldtem a vasat a vesztőhelyére, jelentkezett egy helyi vevő:W. Mondom b..meg, 3hónapja kint a hirdetés, nem vtál képes egy icipicit hamarabb jelentkezni...

    #37009: Ez nagyon érdekes, mert a bányában tudtommal sokkal több a radeon.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • #48613632

    törölt tag

    válasz CsyGaBiKa #37008 üzenetére

    Hát, az úgy volt, hogy épp toltuk a haverokkal multiba, egyszer csak látom ám, laggol, mint a k.isten :F .. a framerate meg 20 körül stagnál. :O Nézek balra ... semmi ... Nézek jobbra ... Hát nem ott rohan a hóna alatt a karimmal ;] :DDD (bocs t72killer)

    Amúgy, DHL-el nem szabad küldeni. A Magyar Postával van szerződésük. Tudom, utólag könnyű okosnak lenni.
    Én hazafelé iPost Parcel-le küldöm, visszafelé GLS. Mindig, minden flottul megérkezik. (Persze, nem tudom, merre lax)

    szerk
    Amúgy, az uccsó csomag amit küldtem magyarba, az így nézett ki. Egy nagy értékű óra volt benne.

    Maga a papír doboz egy speckó fekete folpackal volt becsomagolva, és a duck tape is szinezett volt. Lehet mindkettőt kapni különböző színekben.

    Tőlem még nem loptak el semmit, de hallottam ezt-azt, így igyekeztem felkészült lenni.
    Pontos súlyadatokat adtam a címzettnek, és fotót körbe, minden oldaláról a csomagnak.
    Ha ezt megbontják, tuti nem tudják ugyanígy visszacsomagolni.
    Mondtam, mielőtt aláírja, nézze körbe a csomagot. Ha sérülés van rajta, ne vegye át!

    De hálisten, semmi ilyen nem történt. Szerintem, az ilyen módon csomagolt csomagokat békén hagyják, lévén nem tudják észrevétlenül megbontani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák