- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Túl jól fogy az S26, túlóráznia kell a gyártósoroknak
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
Malibutomi
#3281
üzenetére
Igazából pont az MSI és a Giga az olcsó, elterjedt, de nem túl meggyőző hűtésű példányok.
Nekem is vissza kellett vegyem 900Mhz-re a WF3-at, ha halk működést akartam nem túl magas hőfokokkal (VRM 80, GPU 85 alatt). Lásd pl. BF4 Mantle: [link]
Én így is elégedett voltam a WF3-al, mivel olcsón megkaptam, de akinek alap, hogy tuningoljon is kicsit, és halk is maradjon és hűvös, annak nagyon kevés ez. Az Asus meg ugye a VRM-jével melegszik nagyon, ha nem kap extra szellőt, bár mint asdxv kitapasztalta, az helyre tehető.A "venti koholást" csak az Asus-ra írtam.
Azt is írtam párszor, hogy amúgy a Tri-X, PCS+, Lightning, Vapor-X, ami csak bedugod és elég erős a hűtés a halk, jó hőfokú működésre. Sajnos ez van.Nem vagyok fizetett ügynök, hogy népszerűsítenem kéne bármit is. Nem is célom. Én csak tapasztalatokat próbálok cserélni.

Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Keresünk S24/S24+/24 Ultra/S24 FE
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- BESZÁMÍTÁS! Asus B365M i5 9600K 16GB DDR4 250GB SSD GTX 1660 6GB Formula Air Mesh G3 DeepCool 400W
- Samsung Galaxy A56 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Azt is írtam párszor, hogy amúgy a Tri-X, PCS+, Lightning, Vapor-X, ami csak bedugod és elég erős a hűtés a halk, jó hőfokú működésre. Sajnos ez van.

