Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Abu85 #28619 üzenetére

    Az emberek és a reviewerek NEM mókolnak semmit a driver-ben, hanem úgy out of the box tesztelik és használják őket: a játékban a gyárilag megadott preseteket használják és ha azok valamelyik hardveren máshogy viselkednek, mint a másikon, akkor azt leírják, itt is ennyi történt semmi több.
    Még egyszer: a felhasználókat a legkisebb mértékben sem érdekli a technikai háttér, őket kizárólag a végeredmény érdekli. Annyi történik a gyakorlatban, hogy out of the box a gyári preset-tel AMD VGA-kon ott látható a jelenség, NVIDIA-n nem.
    Úgy tűnik akkor, hogy az AMD rossz alapértelmezett beállítást használ a driverében a te leírásod alapján. A Codies amúgy tisztázta a dolgot, mert elismerték a probléma létezését, tudnak róla. Engem annyira a játék nem érdekel és nem is játszok vele, csak végig olvastam a CB tesztjét és érdekesnek találtam, hogy a Codies mai napig nem tudta teljesen eltüntetni AMD-n ezt a jelenséget (még egyszer: ez NEM a játékosok dolga!).

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák