Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz mlinus #17579 üzenetére

    Az-az 51% olyan mint az ormótlan sportcipő + zakó kombó amiben bemutatta, senki nem értheti.. :N :DDD

    Btw.., a YT-os LiveStream közben (egenn, felkeltem nézni.. ;] ) volt egy driver összeomlott/helyreállt ramazurim, nyilván a 390X-em kívánta ezzel kifejezni tiltakozását azt illetően, hogy fele fogyasztással fogja hozni egy 480/480X.. :DDD

    Mással nem tudom magyarázni, mivel hónapok/Win10 friss telepítése óta nem csinált ilyet, mondjuk tekintettel arra mit néztem éppen, stílszerű megmozdulás volt az biztos..

    Még esetleges magyarázat lehet az 51%-ra az is, hogy a CF egyik tagját elejtette: [link] ;]

    (#17552) Abu85:

    Köszönöm!
    Ha tippelnem kellett volna ez lett volna az, csak sosem gondoltam volna, hogy annyira nagy lesz az átfutási/átállási idő, hogy képesek miatta komplett GDDR5X sorokat felhúzni.., szerintem vicces, jövőre ilyenkor négy fajta vRammal ellátott kártyákat lehet majd venni.. :D

    Lesz a teljesség igénye nélkül..:

    Maxwell,Pascal,Hawaii,Fiji,Polaris,Vega
    DX11,OpenGL,Mantle,Vulkan,DX12
    GDDR5, GDDR5X, HBM, HBM2

    Bünti, igazi diliház, átlag felhasználók számára akkora élmény lesz a számukra legmegfelelőbb választás megtalálása mint üvegesnek a hanyatesés.. :))

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák