Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzz

    aktív tag

    válasz jeni #30458 üzenetére

    Igen, ez így éreztem én is az itt olvasottak alapján. A 128 az nagyon esetleges, ez csak inkább egy vágy, mintsem valódi igény. Alapvetően 6 virtuális gépnek kell futnia az elkövetkezendő 1-1,5 évben darabonként 8GB RAMmal, így ezen idő alatt nem valószínű, hogy többre lenne szükségem. Amint esedékes lesz, jelentkezem újra itt! Nagyon köszönöm az eddigi segítségeteket is, mindenkiét, kivétel nélkül!!! Rengeteg órát megspórolt nekem a fórum és a lakói! Maradok még természetesen és megpróbálom meghálálni az itt kapott segítséget!
    Az EVO jelenleg bizonytalan szállítási határidejű, így most hacsak kifejezetten nem ellenjavallt, akkor maradna a fenti WD. Annyi előnyöm lenne vele, hogy a mostani SATA SSD-ről futhatna a rendszer tovább még egy darabig és építhetnék egy másikat az M.2-re amin nincs (annyi) felesleges szolgáltatás. Aztán később lehet, hogy kapna egy nagyobbat, de ez szintén nem létkérdés a következő 1-2 évben. Lesz még a régi gépből egy 4TB HDD az adatokkal és hirtelen ennyi.
    (Esetleg ha van itt valaki aki linux alatt Catalys-al rakott össze rendszereket vagy tud valami fórumról ahol jobban képbe kerülhetek az még egy óriási lépés lenne. A jelenlegi install tartalmaz mindent vegyítve a desktoptól a szerver szolgáltatásokig és szeretném csak a lényeget futtatni a virtuális gépe(ke)n. Ezt hirtelen elmagyarázni sem tudom :) )

    [ Szerkesztve ]

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

  • tusi_

    addikt

    válasz jeni #30458 üzenetére

    Mennyire kozeli jovo a ddr5? Minden oldal, amit talaltam mast mond. Egyesek szerint 2021-ben jon mainstreamre es a Zen4/intel aktualis processzorai tamogatni fogjak, mas oldalak szerint 2022 de iszonyat aron jon.

    Kaphato megint az 5xxx es szeria, de nem fektetnek bele, ha egy ev mulva jon a ddr5 es a zen4.
    Köszi

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák