- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Google Pixel 7a - venni vagy nem venni?
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Apple iPhone 13 Pro Max - őnagysága
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Magisk
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Fotók, videók mobillal
-
Mobilarena
AMD Radeon™ HD 7730 / 7750 / 7770
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Dark KillerX
addikt
Szerintem is 4 mag bőven elég a BF3 singlének,viszont a 4mag mellett jól jön a proci oldalról egy kis +Mhz,és nálad azért van ilyen téren némi előny kolléga 2,6Ghz-es Phenomhoz képest!
Zsocó BF3-ban ilyen gyenge a 7770,hogy high mellett singlében 30fps+ nyom?De jó hogy nem azt választottam!
-
ervinke2
csendes tag
Aero fut nálam is, de attól függetlenül, ha kikapcsolja a monitort a tétlenség miatt, akkor a ventit is lekapcsolja, még úgy is, hogy fut a böngésző, és nincs kikapcsolva bennne a vga gyorsítás.
@Findzs: Csak akkor fogja lekapcsolni a ventit, ha már nem ad képet a monitornak.
-
SylverR
senior tag
Nem.
Mondom, még anno direkt átfúrtam a netet, és nem találtam rá...
A hivatalos gyári hűtő volt rajta, az a kék ledes réz izé.
De mivel a ramja túlmelegedett, ráirányítottam a ház hűtését. Utána elkezdett úgy üvölteni a gyári venti, hogy sírni támadt kedvem, így fogtam a Zalmannak azt a régi szép kék chipset bordáját, és ráraktam kis hűtőgéllel. Azóta viszi a 600 / 314 - et gond nélkül.
(ez azt jelenti, hogy a RAM 600-ról 630-ra ugrik. a helyzet, hogy a ramok gyengék... mivel nem melegednek túl, csupán elkezdenek hibázni.)
Bár már nem húzom, mert sokat úgyse ad a teljesítményhez... A proci visszafogja, hogy gebedjen meg.Hja. Ahhoz képest, hogy a mai Gigabyte-okkal mennyi gond van, ez 5 éve teszi a dógát.
-
ZetorGumi
addikt
A magára hagyott gép szindrómája: Windows fail, 6950-nel is, meg 9600GT SLi-vel is csinálja. Nem tudja a bios profilokat betölteni, nemtudom mi a megoldás, ha valaki tudja, arra én is kiváncsi lennék.
Azt az analóg csatlakozás miatt csinálja. ha DVI-n csatlakozol, azon nem fog vibrálni.
-
kovsol
titán
Az ATI driverben lehet állítani, de most egy csodás ThinkCentre -ről írok amiben intel kártya van csak így nem tudom pontosan megmondani hol. Ha nem találod meg akkor majd holnap megpróbálom megkeresni. Nekem korábban DVI kimenettel volt ilyen gondom még mikor a laptopra kötöttem rá a monitort.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
AMD Radeon HD 7730 / 7750 / 7770
- 28nm GCN mikroarchitektúra
- DirectX 11.1 támogatás
- 128 bites memóriabusz
- ZeroCore Power
- 47 / 55 / 80W-os TDP
- Eladó PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC XLR8
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE NITRO+ RX 7900 XTX 24GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- MSI RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB GDDR6 Videokártya!
- Intel ARC B580, 2 év gyári garancia! Számlával, garancialevéllel, gyári dobozában!
- Csere-Beszámítás! Sapphire Nitro+ RX 6700XT 12GB Videokártya!
- Lenovo ThinkCentre M720s SFF / M920T tower -Számla, garancia, WIN11
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BANKMENTES részletfizetés Noblechairs HERO Fekete/Platinafehér Gamer Szék
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest