Hirdetés
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Milyen okostelefont vegyek?
- Örömkönnyek és üres kezek a TriFold startjánál
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Nagyon jól néz ki a Nothing Phone (3a) limitált kiadása
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
Új hozzászólás Aktív témák
-
Petykemano
veterán
Tényleg nehéz megítélni
- konzervatívan mindig lehet regiszterekkel kitömködve, 5-10%-okat biztos lehet előrelépegetni.
- ígéretes az IF továbbfejlesztése, interposer. Tudni kell, hogy a legkisebb késleltetés a piacon jelenleg egy CCX-en belüli magok között van.
- Ígéretesen hangzik az L4 cache is. (Tudni kell, hogy a 256MB valójában nem 256MB, hanem 16x16MB. Tehát a zen2. ) Ilyesmire utalás az állítólagos Xbox leakben volt
- és ez az 6-8 ALU-s történet is nyilván nem lehetetlen, ha egyszer az apple megcsinálta. (Azzal is egyet tudok érteni, hogy az intelnek és az AMD-nek is meg kell csinálnia, mert ha az apple megcsinálta arm alapon, akkor az Arm is meg fogja tudni csinálni előbb-utóbb és ha ennek magszámát és/vagy frekvenciáját fel tudják tekerni, akkor az intelnek és az AMD-nek vége) Enélkül - a feldolgozóegységek szélesítése nélkül - nem is biztos, hogy az SMT4 nem csupán porhintés. Persze ilyen masszívan szálpárhuzamos alkalmazások esetén egy prociból 30-35% talán kifacsarható még.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB DeepCool CC560 Thermaltake 730W
- Jo Nesbo: LEOPÁRD (nem olvasott)
- Lenovo T14S Thinkpad FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Pro Garancia
- LG 27GP850P-B - 27" NANO IPS - 2560x1440 - 180Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDR 400
- PS Plus előfizetések kedvező áron
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


