Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tHUNderMAN

    újonc

    Üdv!
    Ha valaki tudna nyújtani egy kis segítséget, azt nagyon meg tudnám köszönni!

    Rendeltem néhány dolgot Amazonról(co.uk), és szeretném őket returnolni. A folyamatot elindítottam, viszont az utasítások nem teljesen tiszták.
    Nagy részét értem, még ha kicsit furcsállom is.. Return Authorisation Label megy bele a csomagba; Return Mailing Label nyomtat, kitölt, és ráragasztom a dobozra; van egy Hazmat Label amit nem teljesen értek miért kell(semmi olyan nincs a csomagban amit annyira veszélyesnek gondolnék), de gondolom ezt is csak ráragasztom a dobozra.

    És akkor ami a fejtörést okozza nálam és nem tudom mit kezdjek vele, az a Commercial Invoice.. Azt írja hogy a vámoláshoz kell, kettőt nyomtassak ki, az egyiket ragasszam a dobozra, a másikat meg adjam át a csomaggal együtt a futárszolgálatnak amit választok.
    Két dolog. Ha én azt a papírt átadom a GLS-nek vagy éppen amit választok futárszolgálat, mondanom kell valamit hogy mit csináljanak vele, vagy számíthatok arra hogy a kedves ügyintéző tudja hogy mit kell vele csinálni?
    Na meg a másik.. Nem egy dolog lenne returnolve, ez az invoice meg automatikusan generálódik, ezért egyrészt össze vannak folyva a betűk az oszlopokban, meg több oldalas lenne a dolog mert ugye nem fér ki minden item az elsőre. De csak simán kilóg az alja a papírról, és nincs semmi második oldal, nincs normálisan befejezve, ez így csak nem elfogadható, és szólnom kéne az Amazon customer supportnak hogy kezdjenek vele valamit?
    Meg ha már több A4 oldal van, azt csak nem kéne simán ráragasztgatni a csomagra, hiába írja azt az instruction.. Vagy mit kezdjek én azzal?

    Ha kicsit értelmetlenül magyaráztam el akkor sorry..
    Előre is köszi ha tud valaki segíteni, nagyon megköszönném!

  • tHUNderMAN

    újonc

    válasz radi8tor #5700 üzenetére

    Valóban, igazán használhattam volna a keresőt.. :W
    Rendben, ennyi lett volna, csak nem igazán értettem ezt az invoice-os dolgot hogy hova, meg hogy, meg miért, de akkor ezek szerint azzal nem kell foglalkozni.
    Köszönöm szépen a segítséget, további minden jót!

Új hozzászólás Aktív témák