Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz Fecogame #11 üzenetére

    lótúró, én ezt úgy szoktam megoldani, hogy az mplayer classicot kiteszem teljes kepernyore oszt jónapot.
    oke, ilyen 360/480p videokkal eleg darabos, de ki néz manapság már olyat ?
    a vhsről bedigizett családi videókat meg a topazzal már rég felskáláztam.

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz BiP #16 üzenetére

    hátizé. jóltetted, hogy próbálkoztál, én is hasonlóan operaltam :D ~6-10 probalkozasbol kijott egy emeszthetore feljavitott video.

    nálam az 1.6.1 meg a 2.6.3 van a software archivban, szóval ezekkel csináltam, de ahogy látom, az aktualis verzio az a 3.1.9 ; a multkor mondta is valaki, hogy elegge atalakitottak a kezelofeluletet -- mondjuk bonyisabb biztos nem lett --, egyes modellek eltuntek / atnevezodtek.
    meg sok fugg a nyersanyagtol is, nekem volt olyan vhs, amit bedigiztem anno még win98 alatt ; meg most is ; akkor a korabeli virtualdubbal ; most a dscalerrel, akkor 384x288 -ban valami divx codeccel tomoritve; most 720x576i -ben , mert ugye az valamiert ma már nemmegy, hogy 4:3 azaz 768x576 legyen... a vegeredmeny is ennek megfeleloen erosen maskepp nez ki. annyi biztos, hogy az arcjavitast vagy hogyhivjak ezt a funkciot, a ket emlitett verzioban celszeru mellozni, mert olyanok lesznek a fejek, mintha gumialarcot huztal volna rajuk.

    @ricsi : legalabb a digizest csinald meg, a vhs magno se lesz fiatalabb, az enyem tavaly vegleg bedobta a kulcsot. Szerencsere mar csak olyan kazettak maradtak, amire olyan musorokat vettem, amit egyreszt mar jó minőségben le lehet tölteni, masreszt nem kár érte ; pl anno asszem a pro7 -en ment a "die dicksten dinger" vagy milyen musor, ami a vilag legidiotabb reklamjai elemezgette, mondjuk doritos girl -t is ott lattam eloszor, de szerencsere az is fentvan a youtuben :D

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Új hozzászólás Aktív témák