Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Danecay #52004 üzenetére

    Én nem tudom hogy kavarhatott port ráadásul ekkorát, egy egyszerű, rövid vélemény egy aliról rendelt fejpánttal kapcsolatban. Évek óta megy a topik és az aliról rendelt termékeket nem egyszer kibeszéltük már, de persze mindig vannak újabbak, új eladóktól.

    A Quest 2 arcot takaró része botrányos (volt). A facial interface cseréje illetve a fejpánt 3D nyomtatással való kiegészítése vagy annak cseréje kötelező volt mindenki számára aki 20 percnél tovább szeretett volna VR-ozni benne.
    Azt tudom, hogy volt revizió a faceplate-en, az első (vagy első x?) batch-et vissza is hívták persze ez a bőrirritáció miatt volt, de attól ez ugyanúgy negatívan hat a komfortra, nekem is az első szériából van ami egy kalap kaka. Ha visszatekertek a topikban a Q2 megjelenéséhez, ott tutira több száz de talán több ezer hozzászóláson keresztül gyakran felmerült a kiegészítők kérdése, honnan, milyen arc/fejpántot vegyünk ami kényelmes és az ára is elfogadható...

    Na de még a topikban olyan nem volt, hogy valakit leszólnak mert a kényelmetlen headsetet próbálja kényelmesebbé tenni egy bárhonnan vásárolt kiegészítővel és megosztja ez ügyben szerzett tapasztalatait... :U

    Igen, évekkel ezelőtt is csak Kínából tudtunk kiegészítőket rendelni, a VR cover is régen csak a facial interfészre való huzatokkal indult, nem volt ám ennyi kiegészítő a HMD-khez, mint most. Én rendelgettem vegyesen mindenfélét VRCovertől és Aliról is és szerintem az csak jó ha vannak alternatívák és egy-két dolgot Kínából is meg lehet venni, akár azért mert nincs máshol akár azért mert ott olcsóbb. És lehet a kínai cuccokkal is nagyon elégedett az ember hiszen tudnak ők minőségi dolgokat is gyártani de lehet köztük selejt is. Ezért jó, ha a konkrét termékekkel, linkekkel rendelkező termékekről írnak pár sort.
    Danecay szerintem ne vedd fel az ilyeneket, sajnos néha sokkal cifrább emberek is felbukkannak itt a topikban... :R

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák