Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
sasa134
addikt
Köszönöm a reagálást.
Mit értesz "régi D5" alatt? az a 185 lovas volt, nem?
Sztem nem volt törve, persze meg kéne nézni ( ha erre gondolsz: először nekem is furcsa volt a jobb oldalán az index felett a sárvédő és a motorháztető találkozásánál lévő "rés" de elnézve több másik autót, mindegyik ilyen)A drága meg relatív, ha megkímélt és rendben volt tartva, nem bánom (tudod: "ami drágának tűnik, vedd meg").
-
sasa134
addikt
Sziasztok, lennétek szívesek véleményezni nekem ezt a V70 D5-öt? [link]
Nagyon megtetszett, képek alapján egyben van, nem leélt. Szerintem 11k Eur-ért el lehetne hozni (persze lenne egy utam Hamburgba).
Ami aggaszt, az az automata váltó. Ez a 6 sebességes mennyire problémás? -
sasa134
addikt
Köszönöm mindenkinek. Nézegetek akkor V70-et (is).
Tudom, hogy ennyiert kapnek szép A4-et, Passatot. Lehet kinevettek, de a dizelbalhe miatt nem merem megvenni ezeket. Szinten állandóan téma itt a médiában, nem akarok egy eladhatatlan, drága autót. Bármennyire is tetszenek amúgy, és egyéb műszaki paramétereket tekintve egy A4 azért jobb autó mint pl a V60.
-
sasa134
addikt
válasz
FeRRaR1 #7437 üzenetére
Igen, én is ezt tapasztalom. Most elkezdtem a wikipedia táblázat alapján nézetegni a hirdetéseket...Nos, vagy a wikipedia content rossz, vagy az eladók maguk sem tudják, milyen motorral szerelt járművet árulnak
Azért ez a Volvo hibája is, valami átláthatóbb (motor)típusjelölést kellene alkalmazniuk, mert az vicc, hogy mást jelent a D3 ugyanazon év februárjában meg augusztusában
-
sasa134
addikt
kösz mindenkinek, en mar teljesen meg vagyok kavarodva a jelölesekkel, ami a dizel motorokat illeti. most a jelenlegi aktualis kinalatban ugye mind a D3 mind a D4 4 hengeres, de 2011-12 közt is volt egy valtas, en mar nem latom at...Wikipedia szerint ([link]) abban az evjarat savban amiben en nezegetek kocsikat (11/2010 - 11/2013) valoban 5 hengeres 1984ccmes /163Le, 400Nm/ , ezeket 04/2012ig D3-nak jeloltek, utana D4-nek.
A D3 04/2015tol lett 4 hengeres (5 henger 1984ccm-rol 4 henger 1969ccm)
A D4 meg 11/2013tol lett szinten 4 hengeres, 1969ccmVagy valami ilyesmi..
V70 igen, jo lenne, de sztem a V60 is eleg, Tenyleg, gyakorlatilag hetvegi kocsinak szanom, munkaba es a hetköznapokon tömegközlekedünk, mert nagyvarosban az a legjobb, igy sztem a V60 is eleg. Hatul a labter nem izgat, gyereknek jolesz
Ami az automata valtot illeti: köszönöm, akkor esetleges vasarlas eseten alaposan le kell tesztelnem es olajcserevel nyitok majd. (Volvo szervizben)
-
sasa134
addikt
Sziasztok, kocsi vásárlás előtt állok, kiszemelt a V60 lett. Nagyon tetszik (a faceliftes főleg telitalálat), a kérdés csak az, hogy milyen motorral? Nagyon keveset megyek, évi max 10-15k km. Benzin párti vagyok, mégis, Volvobol sokkal nagyobb a dizelkínálat itt Németo-ban...szóval azt hiszem kénytelen leszek dízelt venni. Kérdés az, hogy melyiket? D3 vagy D4? Én a D4 fele hajlok, mindenki agyondícséri, a 4hengeressége ellenére (is). Másik kérdés: 2012 körüli, max 80-90ezret futott kocsik férnek bele a büdzsébe (17-18k Eur). Kell félnem a geartronictol? Automatáról nem akarok lemondani.. Köszi előre is. pl ez: ???
-
sasa134
addikt
válasz
MiklosSaS #4281 üzenetére
Szokásoson (turbó - vigyázni rá, kettőstömegű - szintén, bár egyiknél sem lehet tudni, max sejteni az előéletből fakadó rizikókat) szinte biztosan elhalálozik(vagy már megtette) a generátor valamint az EGR szelep. Egyik sem túl nagy tétel, de tipikusnak nevezhető hiba a Fordoknál. Ennyi kb.
-
sasa134
addikt
válasz
runner 125 #4261 üzenetére
Más az ízlésünk, szerintem csini a segge,nekem Mazdàból (sem) tetszik a 4ajtós, azokból is csak az 5öst nézegettem meg a kombit. Azokból is..jah,mintha olyan sok típusbòl lenne 5ajtós...
-
sasa134
addikt
válasz
runner 125 #4259 üzenetére
Köszi! Sztem annyira adná ez a forma az 5ajtós kialakítàst, hogy csak na..mennyivel tutibb lenne a csomagtartó.
-
sasa134
addikt
válasz
FeRRaR1 #4257 üzenetére
Értem, köszönöm! akkor rákérdezek, jó lenne AUX, ok, tudok nélküle élni de nem akarok CD-kkel szórakozni..
Babakocsi tudom nehéz téma, köszi a véleményt. A kocsi amúgy közben 8090Eur lett (8290 helyett), kezd tényleg "túl szép, hogy igaz legyen" érzésem lenni. Sajna nem a közelben van, jó 180km, de lehet elmegyek megnézem, max kirándulok egyetHa meg nem teszem meg, lehet életem vételét szalasztom el, mert papíron, meg képen nagyon fullos a kocsi, 65k km, vezetve a könyv, minden baba. Vezérlést meg amúgy is cserélek ha szíjas, rögtön vásárlás után aztán elvagyok 100k-ig.
-
sasa134
addikt
Urak, lehet hülye kérdés,de a #4207-as hsz-ben linkelt, 2009-es S60-ban lehet:
- AUX IN? mennyire alap ez egy ilyenben?
- babakocsi behajtogatása teljesen felejtős a csomagtartóba, vagy van rá esély ..? Tudom, függ attól, mit akar az ember behajtogatni, mennyire csukható össze stb stb.
- ezek szíjjasok vagy láncos motorok? (2.4 szívó benya) vezérlés csere milyen km-nél esedékes?Köszönöm az infókat, hétvégén tervezem felhívni a kocsi miatt a hirdetőt. (tudom, kérdezzem meg - de jobb előre tájékozódni itt)
-
sasa134
addikt
válasz
runner 125 #4209 üzenetére
Köszi szépen.
Igen, megy a nagy dilemmázàs, audi 3 után kéne vmi nagyobb, jobb. Csak szívó benzinesben gondolkozom a fent leirtak miatt.
A Volvo régi szerelem,főleg ez a forma. Egyszerűen akarok egy ilyet. Bmw nem én vagyok, nem érdekel.
Ez a példány különösen tetszik, és szerintem megfelelne az igényeinknek. Ha nem fér be babakocsi akkor veszek rá boxot. De ez tényleg nagyon szép, csodálatos a színe, a felni, a bele. Minden klappol, de meg kéne néznem. Sajna kb 180km-re van tőlem, de ha meglesz jövő héten is, akkor felhívom és egy frankfurti haverommal megpróbálom levitetni magam. Nagyon bízom benne hogy nem egy átverés, sztem az ár azért nyomott mert ekkora motorra relatíve sok a biztosítás díja. Meglàtjuk.. Mazda nem mozgat meg csak az agyam mondja,hogy jo,hiszen csak jó lehet. De ebbe speciel szerelmes vagyok -
sasa134
addikt
na remélem így már megy, sorry: [link]
Azt nem látom, hogy ez milyen felszereltségű lehet, csak az áll ott, hogy Sport, de nem tudok róla hogy ilyesmi lett volna.
Kicsit "túl szép, hogy igaz legyen" de ha megvan minden szervízkönyvben rendesen vezetve, esetleg megpróbálom lekérdezni.. -
sasa134
addikt
válasz
runner 125 #4205 üzenetére
Francba...berakom pc-n.
-
sasa134
addikt
Sziasztok, erről mi lenne a véleményetek? [link]
Ahogy nézem, utolsó régi fajta s60-as évjárat, vezetett szervizkönyv. Németországban élek szóval ide kéne kb évi 10-15k futásra, leginkább hétvégi autónak meg kirándulni. Nagyon tetszik és régi álmom egy Volvo. Gyerek még nincs de tervben van, hátsó labter annyira nem fontos de csomagtartó igen. Ez egy korrekt példánynak tűnik. 3 napja ezt a hirdetést nézegetem, belül is gondozottnak tunik, persze el kell menni meglesni élőben.
-
sasa134
addikt
Amúgy a benzines vasaitok kb mennyit esznek? Normális lábbal, vegyes város - közúton? Nagy, benzines turbóktól mindig rettegtem (mármint fogyasztást tekintve)
-
sasa134
addikt
Köszi Mindenkinek a választ! Igazából 2 felnőttre kell plusz 1-2 éven belül 1-2 gyerek. Szóval a hátsó lábtér - egyelőre - nem olyan nagy elvárás. Én 182 vagyok.
Gondolkoztam V50-ben is, de az 1.6-os dízelt gyengének találom, a 2.0-literesről meg az hírlik, hogy hangos.
Az S60-ban levő, 2.4es (sima) és 2.4 D5 dízel közt mi az érdemi különbség (a teljesítményt leszámítva)? ezt nézegettem például
-
sasa134
addikt
sziasztok, sok mérlegelés után eljutottam az S60-ig mint potenciális következő kocsim. Jelenleg A3 Audim van de nagyobb kocsi kell. Kb 2007 (plusz-mínusz 1 év max) dízel S60 -ból mit szabad megvenni és milyen váltóval? Fogyasztás szempont, illetve megbazhatóság, hosszabb távok gyomorgörcs nélküli megtétele (ezeket az A3 tökéletesen tudta, csak kinőttük). köszönöm előre is a segítséget
ui: ja még annyi h Németo.-ban élek tehát itteni kínálatból kell választanom. Ahogy néztem, kb 12-14 ezer EUR közt mennek azok a gépek amik vezetett szervízkönyvesek, némelyik garis is és nincs bennük több 100-110e-nél.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kuponkunyeráló
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- PlayStation 5
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Jelszókezelők 2025-ben: biztonság vagy illúzió?
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Dell Latitude 5550 notebook - Intel Ultra 7 165U 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3021, 91% Akkumulátor
- Bomba ár! Microsoft Surface Laptop 3 - i7-10G I 16GB I 256SSD I 13,5" Touch I Cam I W10 I Garancia!
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- i7 Gamer konfig bővítési lehetőségekkel! - GARANCIÁVAL
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest