Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz vadkörte #38460 üzenetére

    A VGA sem gond, a WiFi-vel kellet trükközni bár az is csak annyi volt, hogy külső eszközmeghajtót kellett feltenni a non-free csomagból.
    Sajna a gép teljesítménye nem változik az oprendszer lecserélésével. Én egy 2008-as iMac-en próbáltam ki 1-2 live rendszert ill. telepítve is volt próbából.
    Amúgy tényleg nem sokmindenre használható, de menő a képernyővédője, és iTunes-ban hallgathatóak a kedvenc dalok, rádiók.

    Más

    Az elmúlt pár napban az tűnt fel, hogy véletlenszerűen elmegy a kép (teljesen fekete lesz) 3-5 másodpercre, van hogy csak egy pillanatra tűnik el kép, és amikor csak egy pillanatnyi (1-2 frame?) hiba van akkor az analóg tv adáshoz hasonló szines hangyafoci jelenik meg a képalsó felén, harmadán. Mivel a képernyőfelvételben nem látszik, hogy elsötétül a teljes kép a SW-es hibát kizárnám. Vagy a HDMI kimenet, vagy a monitor kezdi beadni a kulcsot.
    Kábeleket megmozgattam, kihúztam visszadugtam. A tápot is, bár a monit power LED-je folyamatosan világít.
    Van valami trükk a hiba kiderítésére, vagy meg kell várni míg valamelyik végleg feladja?

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák