Hirdetés
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
 - iPhone topik
 - Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
 - Sok földi jó került a Redmi K90-be is
 - Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
 - One mobilszolgáltatások
 - Apple Watch
 - Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
 - Yettel topik
 - Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
 
- 
			
						Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
 
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
						The.Bali
aktív tag
Sziasztok!
Legacy módú BIOS beállítás mellett egy HDD egyik partíciójára feltettem egy Win 8.1-et, majd mellé tettem (fast boot kikapcsolásával) egy másik partícióra egy Ubuntut.
Felmerült sajnos egy olyan jelenség, hogy a gép indulásakor, amikor az operációs rendszerek között lehet választani a GRUB-al (legfrisebb 2.0), és a Windows-t választom, akkor nem kezd el betölteni a Windows, hanem csak egy lila hátterű képernyő fogad és ott megáll a gép. (ugyan olyan lila szín, mint a GRUB háttérszíne). A CTRL+ALT+DEL-el újra kell indítanom a gépet, ekkor megint bejön a GRUB, hogy válasszak oprendszert. Kb 5 alkalomból 4-szer nem akar elindulni a Windows.
 Találkoztatok már ilyen jelenséggel? Mit lehetne tenni szerintetek? UEFI módra nem szeretnél átállni, mert az újratelepítéssel járna.Köszönöm!
 
Új hozzászólás Aktív témák
- Gumi és felni topik
 - Melyik tápegységet vegyem?
 - Mibe tegyem a megtakarításaimat?
 - Honda topik
 - iPad topik
 - Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
 - World of Tanks - MMO
 - Hardcore café
 - Futás, futópályák
 - Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
 - További aktív témák...
 
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
 - Árváltozás+játék!The Witcher 2 Assassins of Kings Collector's Edition
 - Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
 - Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
 - MS SQL Server 2016, 2017, 2019
 
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG B450 R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 16GB Zalman S2 TG Enermax 650W
 - HP 14 Elitebook 640 G10 FHD IPS i5-1345U vPro 10mag 16GB 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
 - BESZÁMÍTÁS! ASUS PRIME H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT OC 8GB CHIEFTEC Libra 600W
 - HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3371,100% Akkumulá
 - Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
 
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
						
								
 Találkoztatok már ilyen jelenséggel? Mit lehetne tenni szerintetek? UEFI módra nem szeretnél átállni, mert az újratelepítéssel járna.

