Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz wagzee #2758 üzenetére

    Na most egyrészt jó kedvemben vagyok (a gfxnews.ru-ra épp 3,5 megával töltök föl növelve az arányomat), másrészt kivert a víz, hogy mennyire szarul állok az egyetemen, és nem tudom hogy lesz meg a félévem... Na mind1, tehát a lényeg az, hogy fel tudok ajánlani pár dvd-t hogy letölthető az arányom rovására... 2,8-as az átlagom, most épp 5 megával töltök fel, 102 mega le, 280 fel, tehát fel tudok ajánlani olyan 50-60 gigányi tutort hogy szedjetek... ezt részben wagzee használhatja normális tutorok leszedésére, meg ugye ref, nyúltáp is kiérdemelte már bőven... Szóval mind a hárman-négyen választhattok 3-4 dvd-t, amit letölthettek (legalábbis kb 10-15 giga terjedelemben az ifjoncok, ref és nyúltáp 20-22-t is akár ha akarnak :D)
    elküldöm majd a torrentfile-t, és lehet szedni... csak nem tudom, hogy hogy oldjuk meg a nézelődést... szerintem valamelyikőtöket meghívom (kell egy email cím), és az ő userneve és pass-a nyílvános lesz... mindenki ezt használva belép, megnézi mi van (soksoksoksoksoksoksoksoksoksok tutor és egyéb jó stuff, minden ami 3D :D és 2D :D), és leadja a rendelést... leszedem annak a torrentjét, és azzal szedhettek...

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák