- iPhone topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy S26 - szeret, nem szeret
- Újabb renderek mutatják meg az Xperia 1 VIII változásait
- Fotók, videók mobillal
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Realme GT 2 - aláírjuk
Aktív témák
-
GodHeart
senior tag
tejószagú úúristen ennyi lamert....

maximum nevetni tudok azon amit leírtatok!
ennyi eszement ökörséget!
najó visszafogom magam és nemnevetek!
Szóval. Ismered a PC-t!? Nah akkor tudod, hogy van benne wincheszter /sry a helyesírásért/ meg van benne RAM! Namost a telefonban is megtalálható eme kettő, és ezek semmilyen módon nem függenek össze. a 3650-ben alapból van 3.6MB memória /avagy ha jobban tetszik winchesternyi hely/ [napersze ezt lehet MMC-vel bővíteni], és van a RAM, amit nemtudom, hogy mennyi, de ha feltelepíted, az FExplorer nevő progit, és kimész oda, ahol ameghajtójat látod, /és nemfut semmilyen program/, nah akkor általában kiírja a FREEMEM-et! az a szabad memória, amit kevesel a telefon. szvsz, te egy nem kifejezetten arra a telefonra írt programot akarsz feltelepíteni rá!
a system/data-t meg hagyd békén!
kötve hiszem, hogy az vinchesternyi hely lenne kevés, ha meg igen, tedd az MMC-re. ha nincs MMC!? 3.6MB ezeknél a telefonoknál nemsok!
Remélem segítehettem!
[Szerkesztve]
látom amit leírtam, az feledésbe fog merülni, és fogom kapni a kritikát, de sebaj! :] Ha a topicindítónak a vincheszternyi hely volt kevés, és ezt nem bírta megoldani alapból, arra inkább nemmondok semmit. Talán valakinek eme messzi galaxisban az én leírásom is segíteni fog!
[Szerkesztve]
Aktív témák
- Eladó ÚJ TCL 501 2/32GB fekete / 12 hó jótállás
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 42C3 - 42" OLED EVO - 4K 120Hz 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen6 CPU
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Black-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3626, 100% Akkumulátor
- 27% - GAMING PC! i5-12400F / RTX 4060 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe / B760 / 650w! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






