Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Elmör #1759 üzenetére

    - Creative Inspire A200:

    Pros: kis helyen elfér
    jópofa kinézet
    Cons: kis teljesítmény, lehet nem elegendő a szoba méreteihez
    a creative betegség (hangerőszabályzó betegsége)

    Személyes: Az A300-at hallgattam meg pár napja és annak szép hangja volt, teljesítményre is elegendőnek tűnt egy kisebb szoba behangosításához. Jobb vétel lehet, mint az A200.

    ════════════════════════════════════════
    - Philips SPA2310:

    Pros: szép kinézet
    ezüst szín
    vezetékes távirányító
    Cons: 55Hz - 20000 Hz

    Személyes: Nem hallottam még szólni. De az adatok alapján nem elég a basszus. Nem megy le annyira a mélyekhez, így nem ad vissza jó hangképet. Filmeknél, zenéknél kevés lehet.

    ════════════════════════════════════════
    - Logitech X-210:

    Pros: 25W-os teljesítmény
    vezetékes távirányító
    Logitech-hel való pozitív tapasztalatok (garancia)
    Cons: igazából nem tudnék mondani...

    Személyes: Ezt is hallottam nemrég szólni, kisebb szobát ez is megtölt. Kb. a Creative A300-zal van egy szinten. Ha X-230-at találsz 10ezer alatt, akkor azt érdemesebb.

    ════════════════════════════════════════
    - Sony SRS-D21:

    Pros: Sony
    jó a szatellitek hangzása
    Cons: a mélynyomó gyenge
    60Hz - 20,000Hz

    Személyes: Ezt sem hallottam még élőben. De a vásárlói vélemények alapján hiába Sony, ha gyenge a mélynyomója.

    ════════════════════════════════════════
    - Hercules XPS 2.140:

    Pros: 40W
    The subwoofer is powerful, responding from around 40Hz, so games and films have quite a bit of impact. (nem tudom ez mennyire igaz)
    Dupla audio bemenet: mini-jack számítógéphez és 2 RCA DVD lejátszóhoz
    Cons: a mély-közép kicsit gyenge (csakúgy, mint a legtöbb olcsó 2.1-es rendszernél) így az összkép romolhat

    Személyes: Nem ismerem ezt a márkát. Nem is hallottam még. A vélemények alapján jobb, mint a Sony és a Philips.

    ════════════════════════════════════════
    Összefoglalás:
    A Hercules-re 2év gari van, de nem tudom milyen náluk a gari intézés. A Creative jó cuccokat gyárt, de 1 év után meggyűlhet az ember baja a hangerő szabályzóval (Orvosolható WD-40-nel, vagy meg lehet próbálni gariztatni). A Logitech is jó cuccokat gyárt, a garanciát is nagyon korrektül végzik. A Sony-t és a Philips-et az említett okok miatt én nem venném.

    Érdemes (és erősen ajánlott) meghallgatni őket, ha van rá lehetőség! Akkor biztos nem veszel kakukktojást.

    [ Szerkesztve ]

    Harrrr!!!!

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz Elmör #1761 üzenetére

    Sok sikert a vásárláshoz;), és a vásárolt termékről majd egy kis tapasztalatot megoszthatsz velünk, hogy okuljunk mi is.:)

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák