Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donat_sz

    senior tag

    válasz avl #342 üzenetére

    én is hasonlóan feltölt/átvált/kiutalra terveztem volna használni, a többi nem releváns a számomra.

    megnéztem, hogy a revo ingyenes 350e-s havi kerete esetén -és még pár nagyobb tétel esetén - hogyan alakulnak a költségek, ha valaki rendszeresen havonta csinálja.

    a 350e-ig a revo alap csomagja ingyenes a zen free a feltöltés és átváltás miatt 3541 (410-es euró árfolyamnál). a gold már "csak" 1476, míg a platinum 2046.
    havi fél milliónál már a revonak is van díja, de az a 750 még mindig eltörpül a free (5041), gold (1926) és palatunim mellett (2046). itt viszont már a gold és a platinum közel kerül egymáshoz!
    750e esetén a revo már 2000, zen free (7541), zen gold (2676), míg a platinum (2046). itt a platinum már a revo ingyenes csomagjával áll verseny helyzetben, ha csak a fenti alap szolgáltatásokat használjuk.
    a 750e havi átforgatás felett a platinum már mindenkinél jobb opció, a drágább revo csomagok se képesek felvenni vele a versenyt. ráadásul a hétvégi felár is kisebbnek tűnik a kondi lista alapján (0,4% vs 1%)

    azt is megnéztem, hogy ha azért tartanám fent valamelyik csomagot, hogy időnként 1-1 nagyobb összeget váltsak rajta. hát itt se azt kaptam amit reméltem. mivel a revonál mind a feltöltés mind a kiutalás ingyenes és a havi díja is 0 a standard csomagnak, így egészen 5 millióig a revo sima csomagja lesz a nyerő, utána viszont a zen platinum elhúz és csak a revo premium tartja vele a lépést a revo platinum még 50 milliónál se éri meg jobban..

    ha esetleg úgy látjátok elszámoltam magam kérlek jelezzétek!

    Engem sajnos nem érint, hogy havi 750e-nél több rendszeres utalás és váltás legyen havonta, így a még régi díjakon futok egy első és egyben vélhetően utolsó kedvezményes kört ami belefér az ingyenes limitbe és utána azt hiszem búcsút intek a zen-nek.

Új hozzászólás Aktív témák