Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz crok #8454 üzenetére

    Csak mert korábban a #8322-ben azt írtad, hogy :

    "Ha lesz kiadas ez lesz az, vagy ebbol lesz OTA vagy ezt ki se adjak kis korben sem es javitott jon uj verzioval (ez nem beta)."

    Nos ennek fényében, esetünkben a MIUI-V13.0.1.0.SJZMIXM Pilot-ból végül végleges ROM lett, de ha jól értem, akkor csak most lett az, viszont fenn állhatott volna a "B" lehetőség is, ahogy írod, hogy ki sem adják, vélhetően a Pilot időszak alatt befutó BUG Report-ok és visszajelzések alapján, és ténylegesen majd csak egy újabb verzióval rukkolnak elő. Nem így lett, de lehetett volna, viszont a xiaomi.eu-s változat még az előtt jött, hogy ebből egy végleges, Stable ROM lett volna, tehát még Pilot fázisban. Nekem úgy rémlik, hogy a xiaomi.eu jellemzően csak Stable verzióból készít saját verziót. Ha végül elkaszálták volna ezt a verziót mert olyan hibákat találtak volna benne?
    Szerintem nagyjából érthető, hogy mire gondolok.

  • Danecay

    őstag

    válasz crok #8454 üzenetére

    Lejárt a szerkesztési idő :)

    A jelek szerint már van "normál" Recovery-s verzió is, nem csak FASTBOOT-os. Feltételezem ha a telefon dobja a frissítést akkor az azt jelenti. Nekem most dobta, viszont a xiaomi.eu oldalon, valamint a letöltő oldalakon sem szerepel még, csak a fastboot-os. Gondolom annak nem sok értelme van, hogy a FASTBOOT verziót tölti le. Akkor viszont mi van a #8410-ben írtakkal, miszerint:

    "Kint van a Xiaomi.EU ROM is amit a V13.0.1.0 SJZMIXM-ből csináltak az éjjel - viszont úgy ítélték meg hogy nincs olyan "stabil" TWRP vagy más custom recovery amivel felmenne recovery-ből így fastboot ROM lett a első Android 12 ROM.."

    Akkor mégis jó az aktuálisan fent lévő Recovery?

    Kérlek ne vedd kötekedésnek, hogy idézgetem a korábban írtakat, de ez volt az infó, viszont az, hogy most jön az OTA-s verzió is, ami még sehol nincs kitéve, valahogy nem következetes.

    De lehet én vagyok fogalomzavarban.

Új hozzászólás Aktív témák